Markas Wahlbergas gavo 1500 kartų daugiau nei Michelle Williams už „Visi pasaulio pinigai“ perfilmavimą

Kadras iš filmo „Visi pasaulio pinigai“ / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-10 08:14
Lyčių nelygybė tęsiasi: paaiškėjo, kad aktorius Markas Wahlbergas gavo 1500 kartų daugiau nei kolegė Michelle Williams už filmo „Visi pasaulio pinigai“ perfilmavimo darbus. Perfilmuoti dalį scenų teko režisieriaus Ridley Scotto sprendimu, mat vienas iš filmo aktorių – Kevinas Spacey – pateko į sekso skandalą ir buvo nuspręsta jo filme apskritai atsisakyti. Visas scenas, nufilmuotas su juo, teko perfilmuoti su nauju aktoriumi – Christopheriu Plummeriu.

Kaip paaiškėjo, perfilmavimo darbai kainavo apie dešimt milijonų JAV dolerių, nors pradžioje buvo teigta, kad visi tą darė be atlygio. „Usa Today“ antradienį paskelbė, kad pusantro milijono JAV dolerių už tai gavo M. Wahlbergas, o štai ne mažiau garsi jo kolegė M. Williams – mažiau nei tūkstantį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šaltinis teigė, kad „Sony“, kuri platina filmą, nebuvo įtraukta į derybas dėl užmokesčio. Filmo ir aktorių atstovai situacijos kol kas nekomentuoja.

Ši informacija žaibišku greičiu spėjo pasiekti socialinius tinklus ir Holivudo garsenybės pasmerkė tokią nelygybę. Tarp jų buvo Jessica Chastain, Mia Farrow ir kt.

„Prašau, pasižiūrėkite, kaip Michelle vaidina „Visuose pasaulio piniguose“. Ji puiki „Oskaro“ nominantė, gavo „Auksinį gaublį“. Kino pramonėje dirba dvidešimt metų. Ji nusipelno tikrai daugiau nei vieno procento vyrų atlygio“, – apmaudo neslėpė aktorė J. Chastain.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai