Markas Palubenka kartu su „Apola“ muzikos mėgėjams Palangoje kurs tykų atmosferiškumą

Markas Palubenka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-17 16:04
Dviejų muzikantų – Marko Palubenkos ir Kristupo Kmito – projektas „Apola“ šį šeštadienį, 21 val. kviečia į Palangos restorano „Oldman“ terasą. Originalumą vertinantiems postžanrinio meno klausytojams tai – proga patirti naujus skambesius, kurie maišysis su gaivališka jūros atmosfera.

„Pajūryje pratęsime savo pasirodymų seriją su eklektiška programa, leisianči klausytojams įsijausti į tyrą ir originalią kūrybą“, – sako vienas iš projekto bendraautorių, Lietuvos scenoje gerai žinomas atlikėjas Markas Palubenka.

Markas Palubenka ir Kristupas Kmitas – kūrybinis muzikinis duetas, po „Apola“ vardu susiformavęs 2017 metais, kartu įgyvendinantys tai, kas gali būti vadinama post-akustika. 2018 metais pirmuosius savo įrašus jie sudėjo į EP.

Palangoje vyksiantis koncertas – dar tik trečiasis gyvas „Apola“ dueto pasirodymas. Šiuo metu muzikantai dirba įvairiuose projektuose, keliauja su savo muzika po skirtingas šalis ir grįžta sugroti svajingai melodingų dainų tiems, kuriems patinka palėtinti ritmai, atmosferoje skęstantis vokalas, ir daug, daug erdvės.

Šeštadienio koncerte duetas atliks 10 kūrinių, dalį kurių kol kas pasiklausyti galima tik gyvų pasirodymų metu. Pirmąjį debiutinį albumą „Apola“ žada išleisti kitais metais.

Daugiau apie koncertą rasite čia.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai