Marius Repšys su Ironvytu pristatė dainą ir klipą: vakarėlio nepraleido ir Vita Jakutienė

Marius Repšys su žmona Vaida, Ironvytas ir Vita Jakutienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-15 20:54
Antradienio vakarą aktorius Marius Repšys ir reperis Ironvytas pristatė jau antrąjį savo bendrą kūrinį – dainą ir klipą „Knygų mugė“. Nusifilmavę sarkastiškame vaizdo klipe, kuriame pavaizdavo tamsiąją jaunimo gyvenimo pusę, šiuo kūriniu reperiai nori paskatinti žmones siekti didesnių tikslų.

Į Vilniaus „Champions sports“ barą antradienį vakare rinkosi Mariaus ir Ironvyto bičiuliai. Čia jie turėjo progą pirmieji išvysti bendrą vyrų dainą ir vaizdo klipą „Knygų mugė“.

Vakarėlyje netrūko ir žinomų žmonių. Įvertinti naujo kūrinio atvyko Donata Meiželytė, Donatas Juršėnas-Donciavas, Giedrius Leškevičius, Vaidotas Grincevičius, Norbertas Daunoravičius. Čia užsuko ir buvusi „Naujų pupyčių“ narė Vita Jakutienė. Ją į dainos ir klipo pristatymą pakvietė Ironvytas, prisipažinęs, kad su Vita ir jos vyru yra geri pažįstami.

Vienoje Vilniaus rajono gyvenvietėje nufilmuotame vaizdo klipe pavaizduota tamsioji jaunimo gyvenimo pusė.

„Yra žmonių, kurie kategoriškai atsisako skaityti „makulatūrą“. Jiems tai – laiko švaistymas. Ne kartą savo aplinkoje teko sutikti žmonių, kurie renkasi ne patį tiesiausią gyvenimo kelią. Dėl to ir kilo idėja iškelti šią problemą vaizdo klipe. Tikiu, kad net didžiausius „marozus“ galima atvesti į protą“, – įsitikinęs Ironvytas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Marius Repšys 15min pasakojo, kad knygų temą pasirinko ne be reikalo – nori paskatinti žmones daugiau jų skaityti.

„Kartą sėdėjom studijoje ir galvojome, apie ką sukurti kitą kūrinį. Kažkas pasiūlė paliesti knygų temą. Tai savo daina norime atkreipti žmonių dėmesį, kad jie daugiau laiko skirtų knygoms“, – sakė Marius.

Nors ir dainos mintis – rimta, tačiau pats vaizdo klipas – ironiškas. „Klipas – parodijos pobūdžio, apie degraduojančių žmonių gyvenimą, jų kasdienybę“, – Žmonės.lt sakė M.Repšys.

Pasak aktoriaus, pirmiausia jiedu klipą norėjo nufilmuoti pavasarį vykstančioje „Knygų mugėje“, tačiau nespėjo. Todėl galiausiai idėją pakeitė: „Filmavomės Juodšiliuose, tad suvaidino ir ten gyvenantys žmonės.“

Pagal klipą ir vakarėlio vaišes suruošė – atvykusius svečius Ironvytas su Mariumi vaišino šprotais, silke, paštetu, vos eurą kainuojančia daktariška dešra, marinuotais agurkėliais.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į vakarėlį atvykę komikai, internetinių laidų kūrėjai Vaidotas Grincevičius ir Norbertas Daunoravičius prisipažino, kad netradicinis renginys privertė pasijusti nepatogiai.

„Mes dvejojome, kaip rengtis... Dabar gailimės, kad neatspėjome aprangos kodo“, – atkreipdamas dėmesį į sportišką renginio kaltininkų stiliuką komentavo N.Daunoravičius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu V.Grincevičius tikino jautęsis kaip namie. Paklaustas, ar vaizdeliai klipe bei pristatymo vakarėlyje jam artimi, nė nešyptelėdamas rėžė: „Pas mane kaime tas pats“.

Tuo tarpu renginyje su antrąja puse, atlikėjų vadybininke Vaida Viršutyte apsilankęs grupių „G&G Sindikatas“ ir „Dogma“ narys Donatas Juršėnas-Donciavas žodžių į vatą nevyniojo – vaizdo klipas jį sukrėtė.

„Manau, kad vaizdo klipo žinutė buvo neišgirsta, bet išjausta... skrandyje. Žiūrėjau ir net jaučiau tą šprotų smarvę. Buvo šlykštu. Beje, Ironvytas galėtų pamąstyti apie aktoriaus karjerą“, – patikino Donciavas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įvertinkite: Reperiai Ironvytas, Deiwuzas ir aktorius Marius Repšys pristato vaizdo klipą „Peronai“

Šis Mariaus ir Ironvyto kūrinys – jau antras jų bendras darbas. Prieš metus jiedu išleido dainą ir klipą „Peronai“. Todėl aktorius juokavo, kad kaskart jam sekasi vis profesionaliau repuoti. „Su kiekviena diena vis geriau“, – juokėsi Marius Repšys.

Tai gal kops reperio karjeros laiptais? „Šiaip yra tokių minčių, noriu ir savo repą kurti. Bet iš tikrųjų aktorystė labai daug laiko atima, tai nespėju“, – 15min teigė Marius Repšys.

Jūsų dėmesiui – Mariaus Repšio ir Ironvyto klipas „Knygų mugė“ (kūrėjai perspėja: nepilnamečiams žiūrėti draudžiama):

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai