Marius Povilas Elijas Martynenko pranešė apie skyrybas su žmona Aušra

Mariaus Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės/ Gedmanto Kropio/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Menininkas Marius Povilas Elijas Martynenko pranešė apie skyrybas su žmona Aušra Giedraityte.

Netikėta žinia apie skyrybas su savo sekėjais Marius Povilas Elijas Martynenko pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.

„Mes su Aušra prieš kurį laiką išsiskyrėme. Vaikais ir toliau rūpinamės abu, stengiamės, kad jiems šis sunkus laikotarpis būtų kuo švelnesnis. Priežastys ir veiksniai yra įvairūs. Padarinius ir mūsų gyvenimą atskirai matys daugelis, todėl tam, kad nekiltų keistų minčių ir/ar spėliojimų, pranešu būtent čia“, – rašė jis.

„Tikimės kuo geriausios baigties, nors dabar yra ir (veikiausiai) ilgai bus labai sunku. Manome, kad toks sprendimas susiklosčiusiai mūsų santykių ir gyvenimų situacijai yra tinkamiausias“, – pridūrė Marius Povilas Elijas Martynenko.

Žiniasklaidai pora šios situacijos nusprendė nekomentuoti.

Mes su Aušra prieš kurį laiką išsiskyrėme. Vaikais ir toliau rūpinamės abu, stengiamės, kad jiems šis sunkus laikotarpis...

Posted by Marius Povilas Elijas Martynenko on 2022 m. sausio 8 d., šeštadienis

Žmonės.lt primena, kad Aušra Giedraitytė ir Marius Povilas Elijas Martynenko susituokė 2019-ųjų liepą. Abu tuomet sutarė, kad vestuvės bus kuklios, be pompastikos ir nereikalingų atributų. Šventėje dalyvavo poros artimieji ir draugai.

Vestuvės vyko, kai Aušra laukėsi jųdviejų pirmagimio.

2020-ųjų rugpjūtį Marius ir Aušra susilaukė sūnaus Emanuelio, o praėjusių metų balandžio 27-ąją porai gimė antras sūnus. Menininkas tuo metu atskleidė, kad antrąjį sūnų jiedu su žmona nusprendė pavadinti hebrajų kilmės vardu – Rafaeliu. 

Aušra ir Marius Povilas Elijas Martynenko su sūnumi Emanueliu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Mariaus Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau