Marius Kiltinavičius pasipiršo širdies draugei Donatai: „Esu laimingiausias vyras žemėje“

Marius Kiltinavičius su mylimąja Donata / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-15 16:48
Rugpjūčio 14 oji krepšinio treneriui Mariui Kiltinavičiui (39) ir jo širdies draugei vizažistei bei jogos instruktorei Donatai Šimkevičiūtei (26) yra ypatinga – pora susižadėjo.

Žinią apie sužadėtuves M.Kiltinavičius patvirtino portalui Žmonės.lt. Ja sekmadienio popietę pasidalijo ir socialiniame tinkle „Facebook“.

„Esu laimingiausias vyras žemeje“, – džiaugėsi M.Kiltinavičius.

Po šia naujiena iškart pasipylė poros bičiulių ir artimųjų sveikinimai.

Marius ir Donata apie romantiškus santykius pranešė šių metų birželį. Šią žinią krepšinio treneris paviešino socialiniame tinkle, pasidalindamas nuotrauka. M.Kiltinavičiaus nuotrauka kartu su Donata apskriejo žiniasklaidą, o pats Marius tuomet daugžodžiauti nenorėjo, tik patvirtino, kad jiedu pora.

Visgi praėjus kelioms savaitėms portalui Žmonės.lt D.Šimkevičiūtė atskleidė daugiau detalių apie judviejų santykius. Pora susipažino atsitiktinai – Donata vienoje stovykloje dalyvavo kartu su Mariaus seserimi, kuri juodu ir supažindino.

„Esu jai labai dėkinga, viskas vyko kaip filme. Įsitikinau, kad jeigu leidi gyvenimui tave stebinti, jis ir nustebina“, – šyptelėjo ji.

Marius Kiltinavičius ir Donata Šimkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Marius Kiltinavičius ir Donata Šimkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Porai užteko vos vieno susitikimo, kad abu suprastų, jog tikrai bus ir antras, ir trečias, ir... nesuskaičiuojama galybė pasimatymų.

„Jau po pirmo susitikimo nebegalėjome vienas be kito, išsyk sulipome. Viskas vyksta labai natūraliai, kartais net patys stebimės. Mes labai panašūs viskuo – iki smulkmenų. Juokiamės, kad mudviejų net eisena vienoda. Nors mūsų gyvenimo būdas labai panašus, bet kartu yra ir skirtumų, tačiau pradėję būti poroje mes juos visiškai natūraliai priėmėme, papildome vienas kitą“, – pasakojo Donata.

Šių metų liepą portalui Žmonės.lt D.Šimkevičiūtė atviravo, kad nors kartu su Mariumi jie skaičiuoja tik pirmuosius mėnesius, neabejoja – jų laukia gražus kelias.

„Sakoma, kad laimingi žmonės laiko neskaičiuoja – pritarčiau šiai minčiai. Mudu kartu dar visai neilgai, tačiau per tą laiką supratome daug dalykų, neturime abejonių, kad būsime kartu. Nors, prisipažinsiu, prieš sutikdama Marių galvojau, jog dabar, kai pradėsiu bendrauti su vyru, kurį laiką jį tikrinsiu. Po buvusių patirčių mano protas sakė, kad dabar turėčiau būti atsargesnė, tačiau galima planuoti viena, o  nutinka visai kitaip – pamačiau Mariaus akis ir visi planuoti „patikrinimai“ buvo pamiršti akimirksniu“, – juokėsi D.Šimkevičiūtė.

Naujausi straipsniai