Marius Jovaiša: tėčio auka instagramo kartai

Marius Jovaiša / Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atsidarai namie šaldytuvą ko nors skanaus – net ir ten Jovaiša! Taip juokavo draugai prieš dešimt metų, kai fotografas Marius Jovaiša (45) reklamavo savo pirmą fotografijų albumą. Šį juoką Marius įgyvendino pristatydamas antrą „Neregėtą Lietuvą“ – scenoje jis išlindo iš milžiniškos elektroninės dėžės. „Tarsi iš šaldytuvo“, – juokėsi vyras. Tokioje, tik mažesnėje, dėžutėje galima dovanoti knygą.

„Labai didžiuojuosi savo padarytu darbu – knygoje šįkart ne tik gamtos vaizdai, bet ir įamžintas paveldas bei naujausios technologijos. Mane labai palaiko mokslininkai, verslininkai, muziejininkai, įsileidę į saugyklas, laboratorijas, gamybines bazes, todėl ramia dūšia ir reklamuoju“, – taip Marius atsakė į abejonę, kad galbūt reklamos perdaug.

Nauja jos forma – ištatuiruotas pats Marius. Porą mėnesių jis su dizaineriais kurpė eskizą iš tautinių raštų ir velykinių margučių, 12 valandų dvi meistrės jį piešė ir keturioms valandoms fotografas stojo prieš kolegos objektyvą. „Rimtu veidu sakomi svarbūs dalykai jaunąją kartą ne visada pasiekia – lengviau per žaidimą. Norėjau sukurti tokią reklamą, kuri patiktų mano šešiolikametei dukrai ir jos bendraamžiams – instagramo kartai. Jie sakė „cool“, – pasidžiaugė Marius. 

View this post on Instagram

Protėvių dvasia

A post shared by Marius Jovaiša (@mariusjovaisa) on

Marius Jovaiša / Tomo Kaunecko nuotr.
Marius Jovaiša / Tomo Kaunecko nuotr.
Skaitykite daugiau