Marius Jovaiša pristatė savo naujausią projektą „Neregėta Lietuva. XXI amžius“

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį Martyno Mažvydo bibliotekoje Marius Jovaiša pristatė savo naujausią projektą – būsimąjį fotografijų albumą „Neregėta Lietuva. XXI amžius“.

Šiemet sukanka dešimt metų, kai po pasaulį pasklido garsusis Mariaus fotografijų albumas „Neregėta Lietuva“. Jubiliejus paakino pasvarstyti, ar tik ne metas idėją atnaujinti, pratęsti sėkmingą šio prekės ženklo gyvavimą, nes tai viena iš priemonių skleisti gerą žodį apie mūsų šalį. „Neregėta Lietuva“ išleista vienuolika kalbų, 35 šalyse surengta per šimtą parodų.

Koks antras užmojis nenusileistų pirmojo sėkmei? Marius mano radęs raktą – tai naujausi šalies pasiekimai.

„Ilgai galvojau, kas galėtų būti antrame fotoalbume, kad galėtum teigti – neregėta. Šis žodis turi ir stebuklo skonį, jį sunku versti į kitas kalbas. Geriausiu atveju kita kalba „neregėtos“ reikšmė – „nematyta“. Dabar noriu knygos, kuri atspindėtų ne tik krašto grožį, paveldą, bet ir tai, kad mes žengiame į ateitį ir turime ką papasakoti pasauliui. Todėl ėmiausi įamžinti mokslininkų, inovatorių, startuolių, verslininkų, tyrinėtojų pasiekimus“, – žurnalui „Žmonės“ kiek anksčiau leidinį pristatė Marius Jovaiša.

Marius Jovaiša / Asmeninio albumo nuotr.
Marius Jovaiša pristatė būsimo fotografijų albumo „Neregėta Lietuva. XXI amžius“ projektą (26 nuotr.)
+20

Skaitykite daugiau