Marius Jampolskis: „Senstant pradėjau suprasti, kad esu kaimietis“

Marius Jampolskis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šio penktadienio LNK laidoje „KK2 penktadienis“ dainininkas Marius Jampolskis atskleis, kad su žmona persikraustęs gyventi į kaimą tapo tikru ūkininku.

„Gimiau ir užaugau Kauno senamiesčio dulkėse ir visada save laikiau miestiečiu, bet senstant pradėjau suprasti, kad esu kaimietis. Buvo gamtos deficitas. Vienas maloniausių jausmų – nusimovus batus eiti per žolę. Mano darbas yra būti tarp žmonių. Man namų norėjosi, kur kuo mažiau žmonių ir kuo daugiau gamtos“, – televizijos studijoje pasakojo Marius Jampolskis.

Šiuo metu Jampolskių šeima gyvena nedidelėje gyvenvietėje. „Pas mus yra trys šunys ir dvi katės. Turim pomidorų, moliūgų, svogūnų. Išmokau sodinti ir sėti. Renatos močiutė parodė kaip“.

Marius laidoje pasakojo, kad jam patinka visi ūkio darbai, mat vaikystėje sode dirbti jam netekdavo: „Man patinka laistyti pomidorus ir aš neturėjau to darbų pertekliaus, todėl man malonu visus darbus daryti, ir ravėti“, – sakė Marius Jampolskis.

Laidoje taip pat dalyvavo ir žinoma prodiuserė Laima Lapkauskaitė. Moteris Marijampolėje gyvena jau beveik trisdešimt metų, tačiau atviravo, kad anksčiau šis miestas jai nepatiko.

„Marijampolėje gyvenu nuo 1980-ųjų metų. Kažkada, kai dar buvo Kapsukas, tai buvo baisiausias miestas, aš sakiau, kad gyvenime bet kur gyvensiu, bet niekada negyvensiu Kapsuke. Bet taip gyvenime susiklostė, kad atsidūriau čia ir dabar labai gerai jaučiuosi. Aplink mane tiek puikių žmonių, mano mamytė netoli gyvena Kybartuose. Visas mano darbas Marijampolėje. Dėl savo kolektyvų nesinorėjo palikti šio miesto“, – sakė Laima Lapkauskaitė.

Visą laidą „KK2 Penktadienis“ žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.

Skaitykite daugiau