Marius Jampolskis įsikūnijo į Birutę Dambrauskaitę: „Sunkiausia patikėti, kad ji tai daro rimtai“

Marius Jampolskis įsikūnijo į Birutę Dambrauskaitę / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-24 16:16
Aktorius Marius Jampolskis šio šeštadienio BTV „Muzikinėje kaukėje“ taps lietuviškos estrados primadona Birute Dambrauskaite. „Pažįstu ją asmeniškai. Ji yra moteris – kančia. Moters prigimtis ir yra kentėti, ji daug kentėjo, jai tai patiko“, – apie įkūnijamą atlikėją laidoje pasakos žinomas vyras. M. Jampolskis atliks legendinį kūrinį „Man palinkėk“.

„Aš labai džiaugiuosi. Mes kiekvienais metais turime po Birutę čia pas mus laidoje ir man atrodo, kad tu buvai geriausias“, – pasirodymu žavėsis „Muzikinės kaukės“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis.

„Būtų smagu pamatyti kada nors Marių rimtam vaidmenyje. Bet ką daryti, kad tu taip moki gerai parodijuoti? Man labai patiko tavo parodija“, – savo komentarą išsakys Rūta Ščiogolevaitė.

Tiesa, V. Pauliukaitis nesutiks su trumpam Ingą Valinskienę komisijoje pakeitusia R. Ščiogolevaite. „Tai – ne parodija. Aš visiškai nesutinku. Tu labai pagavai Birutę Dambrauskaitę“, – gražių žodžių Mariui Jampolskiui negailės komisijos pirmininkas. Pats aktorius laidoje įvardins ir didžiausią sunkumą įsikūnijant į legendinę atlikėją: „Sunkiausia buvo patikėti, kad ji visą tai daro rimtai.“

Jauniausia projekto dalyvė Kotryna Juodzevičiūtė šį kartą įkūnys Rositą Čivilytę, Aistė Lasytė virs Britney Spears, Gražvydas Staigvilas – Romu Dambrausku, Žygis Stakėnas įsikūnys į Irūną Puzaraitę–Čepononienę, Neringa Nekrašiūtė – Björk, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė taps Nelly Furtado, Paulius Bagdanavičius – Nikolajumi Baskovu, o Edgaras Lubys – grupe „U2“. Populiariausias įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ – šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai