Marius Jampolskis atviras – jo nereikėtų laikyti pavyzdingu vyru

Marius Jampolskis / Raimundo Adžgausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-21 16:37
Aktorius Marius Jampolskis yra vienas iš nedaugelio Lietuvos artistų, kuriam pripažinimo nereikėjo ilgai laukti. Už įspūdingus vaidmenis teatre Marius apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi, o televizijoje jį galima pamatyti kone kiekvieną sezoną vis skirtinguose amplua. Ką jau kalbėti apie nuolatines gastroles po Lietuvą su dainininke Irūna Puzaraite. Marius atviras – dėl savo talento jis šiandien gali ne tik išlaikyti šeimą, bet ir pats rinktis, kurių darbų imtis, o kurių atsisakyti.

Marius nori sugriauti tą mitą, kad scenos žmonės gyvena prabangų gyvenimą. „Patikėkite, vienetai žvaigždžių Lietuvoje gyvena gerai”, – šį pirmadienio vakarą 19.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki…” prisipažino M. Jampolskis.

Marius atvėrė savo dar gana naujus namus kaime. Marius, atrodo, skiriasi nuo vakarėlius dievinančio pramogų pasaulio elito – jis nemėgsta išskirtinai rengtis, demonstruoti prabangos, gyvena daugiau nei dvidešimt kilometrų nuo sostinės kaime šalia ežero. Tačiau aktorius sako, kad jo nereiktų laikyti pavyzdiniu šeimos vyru – juk jam tai antroji santuoka, o namuose jis būna gerokai rečiau nei norėtų. „Per pastaruosius 2 mėnesius turėjau 35 koncertus, tad scenos partnerė Irūna mane mato dažniau nei žmona”, – sakė Marius, tačiau patikino besidžiaugiantis, kad net su tokiu gyvenimo būdu jis sugebėjo sukurti šeimą ir su žmona Renata augina dukrą Viltę.

Iš pirmosios santuokos Marius turi vienuolikmetį sūnų Dovydą. Marius prisipažįsta, kad dabar jis jaučiasi kitoks, gerokai labiau subrendęs ir pasiruošęs tėvystei. „Labai daug supratau ir įvyko lūžis, kai sukako keturiasdešimt. Bet dar „Porsche“ nenusipirkau ir aštuoniolikmetės meilužės nesusiradau. Gal taip ir praeis ramiai ta keturiasdešimtmečio krizė. Kai būname jauni, smulkmenas prilyginame esminiams savo gyvenime dalykams, – sakė Marius. – O svarbiausia yra meilė. Daugiau šitame gyvenime mes nieko neturime, išskyrus bendravimą, vienas kitą. O visa kita – darbai, pinigai, namai, daiktai – tai tiesiog dulkės. Ir vienintelis apčiuopiamas dalykas, ką galime palikti po savęs, tai mūsų vaikai. Daugiau nieko apčiuopiamo neturim.”

Kitas laidos herojus buvo lyriškas, santūrus, ramų šeimyninį gyvenimą gyvenantis vyras Edgaras Lubys. Tokį jį įpratę matyti pažįstami ir gerbėjai. Šįvakar Edgaras atvirai papasakojo apie savo gyvenimo suklupimus, atrastą sveiką gyvenimo būdą ir santuoką su LNK žurnaliste ir laidų vedėja Živile Vaškyte.

„Nemanau, kad mano žmona yra su manimi dėl to, kad esu ar buvau populiarus tuo metu, kai mes susipažinome. Akivaizdu, kad tiesiog mes rėmėmės savo vertybėmis susipažindami. Mes labai greitai išsiaiškinome, kur kokios kieno vertybės ir ar jos sutampa”, – sakė Edgaras. Dainininkas negailėjo kritikos ir pramogų pasaulio žvaigždėms, kurios viešina asmeninį gyvenimą vardan populiarumo.

Prieš daugiau nei dešimtmetį iš Klaipėdos kilęs vaikinas slapyvardžiu „Amberlife” išpopuliarėjo akimirksniu ir tapo tikru jaunų merginų numylėtiniu. Šiandien Edgarui kelia juoką svajonių jaunikio etiketė, tačiau anuomet jis iš tiesų būtent taip ir buvo vadinamas. „Tačiau mano karjeroje buvo labai daug suklupimų ir labai daug uždarytų durų”, – sakė Edgaras. Edgaras pramogų pasaulyje galėtų būti vadinamas išties unikaliu, nes jis jau daugelį metų visiškai nevartoja alkoholio, mėsos, tarė griežtą „ne” raudonam kilimui ir visiems žvaigždžių vakarėliams, nors pripažino, kad jei būtų viešumoje, jo populiarumas pakiltų. Tačiau jis ir dabar gali patikinti pragyvenantis tik iš muzikos. „Mes gyvename labai, labai paprastą gyvenimą. Nevartojame jokių svaigalų, neiname į kavines, barus ir nesišlaistome kažkur. Gyvename ganėtinai minimaliom išlaidom, kokiomis tik gali gyventi šiuolaikinis miesto žmogus. Tai, mano galva, mes gyvenam ganėtinai paprastą gyvenimą”, – sakė Edgaras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai