Marius ir Renata Jampolskiai į kiną atsivedė šunis

Marius Jampolskis ir Renata Uzialkaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-28 19:49
Trečiadienio vakarą TV3 televizija pradėjo rodyti naują serialą „Inspektorius Mažylis“, kurio pagrindinės žvaigždės – aktorius Marius Jampolskis ir vokiečių aviganis Mažylis. Serialo premjera tapo tikra švente jo aktoriams ir kūrėjams: pirmąją seriją būrys garsenybių žiūrėjo Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre. Pats M.Jampolskis ir jo žmona Renata į premjerą atėjo kartu su savo šunimis – Aliaskos malamute Luna ir mišrūnu Džeku.

Metų pradžioje televizijos žiūrovams parodytas filmas „Inspektorius Mažylis“ serialu tapo žiūrovų pageidavimu – būtent jie sprendė, ar vertėtų tęsti Mažylio istoriją televizijos eteryje. Nusprendė palankiai, todėl būrys garsenybių trečiadienio vakarą ir šventė – dalyvavo išankstinėje pirmosios serialo serijos peržiūroje. 

Šiame seriale vaidina daug garsių aktorių: Marius Jampolskis, Adolfas Večerskis, Larisa Kalpokaitė,  Ineta Stasiulytė, Agnė Grudytė,  Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė, Rimantė Valiukaitė, Sandra Daukšaitė, Giedrius Arbačiauskas, Saulius Siparis, Dalius Mertinas, Marius Mačiulis ir kiti. Serialą režisuoja humoro ir ironijos jausmu pasižymintis aktorius Ramūnas Cicėnas. 

Visi jie ir sugūžėjo į „Forum Cinemas Vingis“ kino teatro salę, kur vyko išankstinė peržiūra. Jos, žinoma, nepraleido ir pagrindinis serialo herojus – vokiečių aviganis Mažylis, kurį į kiną atvedė tikrieji šeimininkai. 

Savo augintinius į kino teatrą atsivedė ir Marius bei Renata Jampolskiai: jųdviejų Aliaskos malamutė Luna ir mišrūnas Džekas tapo vakaro pažibomis. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai