Mariui Jampolskiui grįžti į Lietuvą prieš šventes sutrukdė emigrantai

Marius Jampolskis su žmona Renata / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-19 10:01
Aktorius Marius Jampolskis šiemet ketino namuose padėti žmonai Renatai Jampolskei ruoštis didžiosioms metų šventėms – Šv. Kūčioms ir Šv. Kalėdoms. Tačiau tokius jos planus sujaukė Emigrantai. M. Jampolskiui nepavyks po šventinių koncertų grįžti anksčiau į Lietuvą, nes visi lėktuvo bilietai gruodžio 23-iosios dieną – išpirkti. Visgi aktorius nepraranda vilties nudžiuginti namiškius ir šiemet ketina tapti tikru Kalėdų seneliu.

„Mūsų šeimoje dažniausiai šventes namuose organizuoja žmona. Aš esu tas, kuris skaniai pagamina valgyti – iškepa šventinę antį. Kadangi mano tokia profesija, dažniausiai per šventes dirbu – linksminu kitus. Visgi šiemet susiklostė kitokia situacija. Prieš didžiąsias šventes koncertuosiu Londone. Planavau grįžti į Lietuvą gruodžio 23-čią, tačiau nepavyks, mūsų emigrantai išpirko visus bilietus. Tad suplanavau tą dieną skirti dovanų paieškoms ir sekančią dieną kaip tikras Kalėdų senelis grįžti pas artimuosius“, – laidoje pasakoja aktorius Marius Jampolskis.

Aktorius atskleidė ir didžiuosius savo gyvenimo pokyčius, kurie privertė į viską pažvelgti kitomis akimis: „Man viskas apsivertė, dabar man keturiasdešimt ir į daugą žiūriu kitaip. Į figūrą, vertybes, į viską. Kai ateina branda, supranti, kad gyvenimas nėra amžinas, todėl nori jį gyventi kokybiškai. Dabar aš intensyviai sportuoju, stengiuosi daugiau laiko praleisti su artimaisiais, į daug dalykų žiūriu kitaip nei anksčiau.“ Atviras pokalbis su aktoriumi Marium Jampolskiu – ketvirtadienį, laidoje „Ant bangos“ 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Naujausi straipsniai