Marina Bui nuo areštinės neišsisuks – teismas atmetė jos skundą

Marina Bui / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-10 09:12
Vilniaus apygardos teisme pirmadienio rytą teisėja Regina Pocienė sprendė, ar panaikinti prostitucijos bylos liudininkei Marinai Bui skirtą suėmimą – baudą už posėdžių nelankymą. Buvusi grupės „Olialia pupytės“ narė sulaukė nepalankaus sprendimo.

Marina Bui yra liudininkė prostitucijos byloje, tačiau ji iki šiol vengė atvykti į šios bylos posėdžius.

Teisėja Regina Pocienė gegužės 30 dieną skyrė Marinai Bui areštą, kuris turi įsigalioti artimiausiu metu, nes ketvirtadienį, birželio 13-ąją, numatytas kitas prostitucijos bylos posėdis. Areštu siekiama užtikrinti M.Bui dalyvavimą pastarajame posėdyje – iš areštinės ji būtų pristatyta tiesiai į Vilniaus apygardos teismą duoti parodymų.

Tačiau M.Bui praėjusią savaitę nutartį dėl arešto apskundė, žadėdama nurodytą dieną pagaliau atvykti liudyti.

Pirmadienio rytą teisėja R.Pocienė portalui Žmonės.lt patvirtino, kad Marinos Bui skundas buvo atmestas ir bauda, kuria skirtas areštas, palikta galioti. Buvusią grupės „Olialia pupytės“ narę į Vilniaus miesto vyriausiojo policijos komisariato areštinę turi pristatyti policijos pareigūnai, jeigu ras ją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą.

Tiesa, M.Bui dar gali kreiptis į Lietuvos apeliacinį teismą ir skųsti šį pirmadienį teisėjos R.Pocienės priimtą sprendimą, kuriuo buvo atmestas jos skundas.

Centrinė figūra – Marta Kulikauskaitė

Vilniaus apygardos teisme nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje Marta Kulikauskaitė yra kaltinama prostitucija ir pelnymusi iš kito asmens. Baudžiamojoje byloje minima 14 moterų, kurios vykdavo į įvairias Europos šalis linksminti turtingų vyrų.

Ikiteisminio tyrimo metu Marina Bui pareigūnams yra pasakojusi, kad vieno vakarėlio metu susipažino su M.Kulikauskaite, ji vėliau pasiūlė vykti į užsienį gerai praleisti laiko.

M.Bui atviravo, kad su kitomis merginomis 2009 ar 2010 m. buvo išskridusi į Ženevą (Šveicariją) ir dalyvavo viename vakarėlyje, tačiau prisipažino, kad nežinojo apie merginų teikiamas seksualines paslaugas. M.Bui pareigūnams pasakojo, kad kelionės metu niekas jai nepateikė jokių intymaus pobūdžio pasiūlymų, o ir iš kaltinamosios M.Kulikauskaitės ji negavo jokių pinigų. Įtariama, kad M.Kulikauskaitė iš prostitucijos pelnėsi nuo 2008 metų gruodžio iki 2011-ųjų balandžio.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai