Marilyn Mansono gerbėjus Kaune vienuoliai bandė atvesti į tiesos kelią

Keletas religingų žmonių bandė atvesti į „tiesos kelią“ Marilyn Mansono gerbėjus / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Šokiruojančia išvaizda ir elgesiu išgarsėjusio rokerio Marilyn Mansono gerbėjai į Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstantį savo dievaičio koncertą lengvai nepakliuvo. Juos pasitiko būrelis senyvo amžiaus dievobaimingų moterų ir vienuolis.

Religingi žmonės išsidažiusius ir ekstravagantiškai apsirengusius jaunuolius stabdė ir bandė atvesti į „tiesos kelią“, kalbėdami apie Jėzaus meilę ir tiesą. Juodais drabužiais pasidabinę vaikinai ir merginos į moteriškių ir vienuolio kalbas reagavo su šypsena arba žengė pro juos abejingai.

„Lietuvoje yra koncertavusi ne viena black metalo grupė iš Norvegijos, kurios kai kurie nariai yra prisidėję prie bažnyčių deginimo. Kur šitie žmonės buvo tada?“ – skėstelėjo pečiais Kostu prisistatęs ilgaplaukis vaikinas, kurį lydėjo raudonai plaukus nusidažiusi ir Marilyn Mansono marškinėliais pasipuošusi mergina.

Tai, kad skandalingojo rokerio įvaizdis – gerai apgalvota šou dalis, siekiant populiarumo, supranta daugelis jo gerbėjų, pabrėžiančių aukštą atlikėjo intelektą. Tačiau jiems patinka toks muzikomarilyn ir išvaizdos derinys.

Prie į Nemuno salą vedančio naujojo pėsčiųjų tilto stoviniavusio būrelio religingų žmonių netrukus priėjo pareigūnai, kurie išrašė baudas už viešosios tvarkos trikdymą.

Skaitykite daugiau