Marilyn Mansonas atvyko į Lietuvą

Marilyn Mansonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-11 02:24
Vėlų sekmadienio vakarą skandalais ir kraupiu šou scenoje garsėjantis Marilyn Mansonas (43) atvyko į Lietuvą iš Belgrado, kuriame koncertavo savaitgalį. Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertą surengsiančio dainininko koncertas jau kaitina gerbėjų kraują, o provokuojantys Marilyn Mansono pasirodymai praėjusią savaitę buvo svarstyti ir Seime.

Vilniaus oro uosto atvykimo salėje atlikėjas pasirodė užsimaukšlinęs kepurę ir akinius nuo saulės, o su juo kartu atvyko ir raudonplaukė mergina, uoliai besislėpusi nuo fotografų blyksčių, praneša portalas lrytas.lt. Po kelionės Marilyn Mansonas (tikrasis vardas – Brianas Hughas Warneris) nuskubėjo link laukiančio automobilio ir išvyko ilsėtis.

Dainininkas bei jo palyda visos viešnagės metu apsistos Vilniuje, o į laikinąją sostinę vyks tik koncertuoti. Tiesa, muzikantų planai pasikeitė, mat iš pradžių jie planavo iš Belgrado į Kauną vykti autobusu ir Lietuvoje praleisti vos pusdienį.

Lietuvoje dainininkas lankosi jau nebe pirmąjį kartą. Prieš devynerius metu, 2003-iais jis koncertavo Vilniaus „Žalgirio“ stadione. Šių pasaulinių gastrolių metu ekstravagantiškas atlikėjas pristato naujausią savo albumą „Born Villain“.

Socialinius reiškinius ir tamsiausias žmogaus sielos karteles savo kūryboje nagrinėjantis roko siaubūno titulą spaudoje pelnęs dainininkas  Marilyn Mansonas apsigyveno viešbutyje Vilniaus Senamiestyje. Pirmadienį dainininkas rengia spaudos konferenciją, kurioje tikriausiai atvirai įvertins ir jam metamus priekaištus, neva jo muzika daro neigiamą poveikį publikai.

Marilyn Mansonas savo koncertą surengs birželio 12-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Prieš JAV žvaigždės pasirodymą į sceną lips grupė „Rebelheart“.

Laukiantiems koncerto siūlome pasiklausyti dainos iš jo naujausio albumo „Born Villain“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai