Marilyn Mansoną aktorė E.R.Wood apkaltino seksualiniu smurtu: prabilo dar keturios moterys

Marilyn Mansonas ir Evan Rachel Wood / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-01 20:38
Sunkiosios muzikos artilerijos atstovas Marilyn Mansonas (52) sulaukė rimtų kaltinimų – jo buvusi širdies draugė, aktorė Evan Rachel Wood (33) kartu su dar keturiomis moterimis apkaltino ji seksualiniu išnaudojimu ir psichologiniu smurtu.

Aktorė Evan Rachel Wood savo Instagramo paskyroje pasidalijo jautriu įrašu, kuriame jos buvęs širdies draugas, roko atlikėjas Marilyn Mansonas kaltinamas seksualine ir psichologine prievarta.

„Mano skriaudėjo vardas yra Brianas Warneris, pasauliui dar žinomas kaip Marilyn Mansonas“, – pirmadienį socialiniame tinkle paskelbė aktorė.

„Jis pradėjo mane vilioti, kai buvau paauglė ir daugelį metų mane siaubingai skriaudė. Man buvo plaunamos smegenys, jis manimi manipuliuodavo. Gyvenau baimindamasi keršto, šmeižto ar šantažo, todėl dabar noriu atskleisti šį pavojingą žmogų ir atkreipti visuomenės dėmesį. Aš stoviu kartu su daugybe aukų, kurios nebetylės“, – rašė ji.

Evan Rachel Wood / SCANPIX nuotr.
Evan Rachel Wood / SCANPIX nuotr.

Pasak „Vanity Fair“, dar keturios moterys pateikė kaltinimus roko atlikėjui, išsamiai apibūdindamos kankinančią patirtį, kuri, jų teigimu, apima „seksualinę prievartą, psichologinę prievartą ir įvairias kitas prievartos, smurto ir bauginimo formas“.

Holivudo žvaigždė Evan Rachel Wood jau anksčiau viešai kalbėjo apie patirtą prievartą, tačiau niekada neįvardijo konkretaus asmens.  2018 metais ji aprašė savo santykius ir patirtą prievartą su vyresniu vyru, kai jai buvo 18 metų. Tuo metu daugelis pradėjo įtarinėti, kad paslaptingasis aktorės skriaudėjas yra Marilyn Mansonas, kuris su E.R.Wood susitikinėjo nuo 2007 m. (kai jam buvo 36 metai).

Marilyn Mansonas ir Evan Rachel Wood / SCANPIX nuotr.
Marilyn Mansonas ir Evan Rachel Wood / SCANPIX nuotr.

Marilyn Mansonas ir Evan Rachel Wood buvo trumpam susižadėję, tačiau 2010 metų pabaigoje jiedu išsiskyrė.

2019 m. interviu su „Metal Hammer“ metu Marilyn Mansonas buvo paklaustas apie Evan Rachel Wood kalbas bei apie ankstesnius siaubingus komentarus, kuriuos jis pateikė apie ją 2009 metais „Spin“ publikuotame straipsnyje. „Aš kiekvieną dieną turiu fantazijų apie jos kaukolės daužymą kūju“, – tuo metu tokiu sukrečiančiu komentaru dalijosi roko atlikėjas.

Marilyn Mansonas / SCANPIX nuotr.
Marilyn Mansonas / SCANPIX nuotr.

Kol kas pats Marilyn Mansonas bei jo atstovai pateiktų kaltinimų nekomentuoja.

Naujausi straipsniai