Marijus Mikutavičius: „Aš iš visų jėgų laikausi, kad neįdėčiau sūnaus nuotraukos į feisbuką“

Marijus Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-28 12:37
Dainų kūrėjui ir atlikėjui Marijui Mikutavičiui besibaigiantys 2016 metai buvo ypatingi. Jam gimė sūnus ir teko mokytis visiškai naujų – tėvo – pareigų.

„Jis dabar klauso siaubingo kiekio keistos muzikos. Mes pagal dabartinę metodiką leidžiam asmenybei pasirinkti. Tai klauso ir džiazo, ir AC/DC, žinoma“, – apie birželį gimusio sūnaus Majaus muzikinį skonį laidoje „Gero vakaro šou“ pasakojo Marijus Mikutavičius.

„Pripažinsiu, kad esu jau paslydęs ir nuėjęs tuo keliu. Kažkada pasakiau „nu bet tikrai tas mūsų vaikas gražus“... ir supratau, kad slystu ten, kur visada nenorėjau nuslysti. Aš iš visų jėgų laikausi, kad neįdėčiau jo į feisbuką“, – atviravo M.Mikutavičius, laidos vedėjų Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio provokuojamas, kad jau turbūt ir kalba tokiomis frazėmis, kaip „mums jau dygsta dantukas“.

Taip pat trečiadienio laidoje „Gero vakaro šou“– intriguojantis muzikinis eksperimentas, kurio metu Marijus Mikutavičius ir Mantas Jankavičius bandys dainuoti vienas kito dainas. „Aš rašau dainas žmonėms. Tai ir tau tuo pačiu! Išmok žodžius!“ – komentuos Marijus Mikutavičius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mindaugas Meškauskas pristato išskirtinę fotoparodą: tarp pozavusių – Ieva Daugirdaitė ir Jazzu

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai