Marijos Palaikytės diskusija su Agne Kuzmickaite: „Mada: kaip kūrybiškumą paversti sėkmingu verslu?"

Agnė Kuzmickaitė ir Marija Palaikytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-09 13:59
Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) kartu su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte tęsia ambicingą atvirų mados paskaitų ciklą #FashionInTheMaking ir kviečia į paskutinį susitikimą 2019 m. gegužės 14 d., kuris vyks 18.30 val. KSU (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius). Paskaitos tema: „Mada: kaip kūrybiškumą paversti sėkmingu verslu?" Marijos Palaikytės diskusija su Agne Kuzmickaite.

Kūrybiškumas ir verslumas atrodytų skirtingi, o kartu ir tokie panašūs poliai. O jų kombinacija – visų mados industrijos dalyvių siekiamybė. Tad, kas lemia prekinio ženklo sėkmę? Kaip sukurti idėją, kuri galėtų tapti ne tik atpažįstama, bet ir komerciškai sėkminga, o svarbiausia: kaip tą sėkmę valdyti, kad ji nepaklustų laikui? Mada, menas ir verslas – Marijos Palaikytės diskusija su dizainere Agne Kuzmickaite.

#FashionInTheMaking – tai tęstinis atvirų paskaitų projektas, kurį inicijuoja vienintelis Lietuvoje siūlantis Mados industrijos bakalauro studijų programą Kazimiero Simonavičiaus universitetas.

#FashionInTheMaking paskaitos nemokamos, tačiau su išankstine registracija, kuri vykdoma Eventbrite ČIA (vietų kiekis ribotas).

Renginį organizuoja Kazimiero Simonavičiaus universitetas kartu su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte.

Naujausi straipsniai