Marijos Palaikytės diskusija su Agne Gilyte: „Stilisto profesija – mitai ir tikrieji darbo užkulisiai“

Agnė Gilytė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-17 12:39
Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) kartu su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte tęsia ambicingą atvirų mados paskaitų ciklą #FashionInTheMaking ir kviečia į penktąjį susitikimą 2019 m. balandžio 24 d., kuris vyks 18.30 val. KSU (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius). Paskaitos tema: „Stilisto profesija – mitai ir tikrieji darbo užkulisiai“ Marijos Palaikytės diskusija su Agne Gilyte.

Stilisto profesija Lietuvoje yra apipinta įvairiausiais mitais, dažnai vertinama neteisingai, o ir norintys tapti stilistais neretai neįsivaizduoja koks darbas jų laukia. Kas svarbu šioje profesijoje? Išsilavinimas, pašaukimas, patirtis, o gal užtenka tiesiog domėtis mada? Kieno nuomonė jau gali būti vertinama ir lemti kitų pasirinkimus? Kokie gali būti skirtingi stilisto profesijos pritaikymo būdai?

Stilistas mados industrijoje ir stilistas kiekvieno iš mūsų drabužinėje. Apie visus stilisto darbo mitus ir tikruosius šios profesijos užkulisius atviroje paskaitoje diskutuos mados tendencijų prognozuotoja-analitikė Marija Palaikytė ir stilistė Agnė Gilytė

Agnė Gilytė - stilistė, stiliaus knygų autorė, žinoma visuomenės veikėja.

#FashionInTheMaking – tai tęstinis atvirų paskaitų projektas, kurį inicijuoja vienintelis Lietuvoje siūlantis Mados industrijos bakalauro studijų programą Kazimiero Simonavičiaus universitetas. Kiekvieną mėnesį iki pat birželio patyrę mados industrijos veikėjai skaito paskaitas ir kviečia diskutuoti įvairiomis su mados verslu susijusiomis temomis bei į mados pasaulį nerti visu pajėgumu.

#FashionInTheMaking paskaitos nemokamos, tačiau su išankstine registracija, kuri vykdoma Eventbrite čia(vietų kiekis ribotas).

Renginį organizuoja Kazimiero Simonavičiaus universitetas kartu su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte.

Naujausi straipsniai