Marijonui Mikutavičiui ir Arvydui Saboniui – „buvusių geidžiamiausių jaunikių“ etiketė

Arvydas Sabonis ir Marijonas Mikutavičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-19 20:47
„Abu jie buvo geidžiamiausi jaunikiai. Abu jie mušinėjo kamuolį, tik vienas krepšinio, kitas – futbolo. Abu jie – turbūt mylimiausi Lietuvos vyrai“, – taip pirmadienio vakarą Vilniaus Kongresų rūmuose vykusiuose Lietuvos sporto apdovanojimuose Arvydą Sabonį ir Marijoną Mikutavičių pristatė renginį vedęs Martynas Starkus.

Čia buvo išdalytos 11 statulėlių, kurių vieną įteikė A.Sabonis ir M.Mikutavičius. Jie scenoje pagerbė trečius metus iš eilės geriausia sportininke pripažintą plaukikę Rūtą Meilutytę. Nurungusi kiokušin kovotoją Ingą Mikštaitę bei irkluotoją Mildą Valčiukaitę ji laimėjo garbingą apdovanojimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvos sporto apdovanojimų svečiams Kongresų rūmuose nutiestas raudonas kilimas

Atsiimti statulėlės R.Meilutytė neatvyko, nes šiuo metu yra išvykusi, tačiau ji atsiuntė padėkos vaizdo įrašą. Jame plaukikė dėkojo už pripažinimą ir suteiktą garbę. Pasak jos, toks įvertinimas – puikus stimulas siekti dar geresnių rezultatų.

R.Meilutytės statulėlę priėmė jos tėtis Saulius Meilutis. „Man labai didelė garbė priimti apdovanojimą iš vieno garbingiausių Lietuvos sportininkų Arvydo Sabonio. Tai labai jaudinantis momentas. Ačiū“, – sakė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sporto apdovanojimą įteikęs Edgaras Jankauskas sceną užleido buvusiai mylimajai Miai

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai