Marijono gerbėjams Naujieji atėjo anksčiau, publika sulaukė įspėjimo: „Susirinkome ne sėdėti“

Marijono Mikutavičiaus koncertas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-29 21:28
Marijono Mikutavičiaus koncertas „Naujieji metai su Marijonu“, ketvirtadienio vakarą surengtas Kauno „Žalgirio“ arenoje, prasidėjo kiek netikėtai – ant scenos pasirodė dešimt šokėjų, persirengusių Kalėdų Seneliais.

Eile išsirikiavusioms merginoms teko ramiai pastovėti ne mažiau nei penkias minutes – tol, kol nuskambėjo pirmieji pasirodymo akordai. Tuomet jos po kelias nusileisdavo nuo scenos. Prie mikrofono likus vienam Kalėdų Seneliui, publika mintyse spėliojo – tai M.Mikutavičius ar ne.

Po akimirkos į klausimą buvo atsakyta – mergina nusiėmė kepurę iš jos išlaisvindama ilgus geltonus plaukus, o renginio kaltininkas, nuo scenos pakilus pirmiesiems fejerverkams, tuo metu į gerbėjus kreipėsi iš salės vidurio.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

M.Mikutavičius nepamiršo gerbėjų pasveikinti su šventėmis, pristatyti savo komandos bei papasakoti, kas visų laukia artimiausias dešimt minučių.

„Atsiprašau Kauno miesto už kamščius. Mūsų šiandien daug!”, – tai, kas akivaizdu, garsiai įvardino pilnutėlę arena nužvelgdamas atlikėjas.

Naujieji šiemet į Lietuvą tikrai atėjo anksčiau. Bent jau tiems tūkstančiams, kurie išpirko bilietus į didžiausią šalies areną. Koncerte Marijonas pasistengė, kad per dvi valandas žmonės pasilinksmintų taip, jog gruodžio 31-ąją be sąžinės graužimo galėtų eiti miegot net prieš vidurnaktį.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

M.Mikutavičius paaiškino pradžiai koncerto parinkęs ramesnius kūrinius. „Gerai apšilsime. Ir... Vėliau neturėsime kada prisėsti!“, – nedvejojo dainininkas.

Oficialią koncerto pradžią paskelbė prieš savaitę viešojoje erdvėje pristatyta M.Mikutavičiaus daina „Pilvas“. Išsyk po jos sekė „Mano kraštas“.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

„Tai turbūt ir buvo visa rimtoji dalis“, – juokavo M.Mikutavičius, „kibdamas“ į vieną iš žinomiausių savo dainų „Atidaryk duris“, kuriai buvo parinkta kiek kitokia aranžuotė nei įprasta.

Trečiosios dainos pradžioje pasipuošęs originaliu švarkeliu, derančiu prie kelnių, dainininkas vėl priminė visiems – atėjo laikas linksmintis.

Šėlsmas scenoje prasidėjo skambant „Ateina žiema“ pirmiesiems akordams. Į salę pradėjęs byrėti dirbtinis sniegas ir jame M.Mikutavičių „išmaudę“ Kalėdų Seneliai – tokie buvo jos akcentai.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Išjudinti publiką dainininkas pasirinko įdomų sprendimą – dainuodamas dainą „Pakeliui namo“ jis visus ne tik kvietė kartu dainuoti, bet, skambant žodžiui „užsisėdėjom“, sėdinčius paragino atsistoti, o stovinčius – atsitūpti.

„Turėsime įdomią nuotrauką“, – patikino M.Mikutavičius, matydamas, kad gerbėjai entuziastingai priėmė pasiūlymą.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Aistras atlikėjas kurstė toliau kviesdamas dainuoti vieną iš krepšinio himnų „Nebetyli sirgaliai“.

Tuomet atėjo eilė premjerai. „Šios dainos niekur nebuvome atlikę. Dar nežinau, koks jos pavadinimas. Gal „Gyvenimo prasmė“?“, – mintimis dalinosi M.Mikutavičius.

Į vienintelio savo šįmet arenoje surengto koncerto programą M. Mikutavičius įtraukė ir šias dainas – „Drąsių nieks nežudo“, „Balintos sienos“, „Dešimt nuodėmių“, „Aš širdyje labai myliu savo mamą“, „Aš tikrai myliu Lietuvą“, „Ar mylėsi tu mane“.

Publika iš M.Mikutavičiaus rankų sulaukė ir netikėtų dovanų – po dainos „Kalėdos“ atlikėjas iš raudono maišo ėmė traukti marškinėlius bei kompaktinius diskus, ir dalinti stovėjusiems arčiausiai scenos.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

„Yra dalykų, kurių tiesiog negali praleisti“, – ištarė M. Mikutavičius, sukėlęs publiką ant kojų skambant „Trims milijonams“.

M.Mikutavičius Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertavo ketvirtą kartą. Kasmet į jo pasirodymus susirenka tūkstančiai gerbėjų, pasiilgusių gyvai atliekamų legendinių dainų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai