Marijonas Mikutavičius tesėjo viešą pažadą: į sceną lipo su kauke

Marijono koncertas festivalyje „Untold City“ Kaune / Martyno Vitėno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-21 11:18
Festivalis „Untold City“ prasidėjo ir Kaune – vaizdingoje vietoje Nemuno saloje ant upės kranto koncertą surengė Marijonas Mikutavičius. „Kadangi per „Facebook“ prisižadėjau koncertuoti su kauke, tai tą ir padarysiu“, – vos užlipęs į sceną pareiškė jis ir užsidėjo kaukę.

Tiesa, tai buvo tik juokas, po kelių minučių jis ją nusiėmė. Dainininkas laimingo atsitiktinumo dėka koncertavo vos dieną prieš įsigaliojant naujoms renginių taisyklėms, pagal kurias visiems žiūrovams ir dalyviams privaloma dėvėti apsaugines kaukes. Tiesa, scenoje esantiems atlikėjams kaukių nereikia.

Nepaisant to, prieš pat koncertą savo oficialioje feisbuko paskyroje Marijonas Mikutavičius rašė, jog nauja tvarka į renginius vykstantiems asmenims gali tapti tikru galvos skausmu. 

„Nuo rytojaus kaukių dėvėjimas bus privalomas tiek žiūrovams, tiek ir renginio dalyviams. Ok, šiandien dar neprivaloma, bet pabandysiu Kaune pakoncertuoti su kauke. Pažiūrėsiu, kiek traukiu. Pusantros valandos būti su kaukėmis yra vargas, o ne koncertas tiek muzikantams, tiek žiūrovams“, – teigė žinomas vyras.

Nuo rytojaus. "kaukių dėvėjimas bus privalomas tiek žiūrovams, tiek ir renginio dalyviams." Ok, šiandien dar...

Posted by Marijus Mikutavicius on 2020 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienis

Koncertą Marijonas pradėjo netradiciškai. Pats pirmas kūrinys buvo „Degančios rankos“. Šią dainą jis ne visada koncertuose įtraukia į sąrašą ir tikrai niekada neatlieka pirmos.

Šį sykį jis koncertą paskirstė į tris dalis: iš pradžių suskambo lyriškos dainos, per vidurį tempas greitėjo, o koncerto pabaiga buvo visai marijoniška: publika nebesėdėjo, o draugiškai šėlo pagal „Tris milijonus“, „Geriausius vakarus“ ir naujausią Marijono hitą „Ši vasara“.

Koncertas vietoj planuotos pusantros valandos išsitęsė iki beveik dviejų, nes dainininko išsiilgę kauniečiai reikalavo dar vieno biso ir dar vieno, o publikos išsiilgęs dainininkas mielai jų prašymus pildė. Nuo scenos jis nulipo lygiai dešimtą vakaro, kuomet ir pagal viešosios tvarkos taisykles koncertą reikėjo užbaigti. „Ačiū, jūs esate nuostabūs ir pašėlę, drąsūs ir su jumis norisi būti... virtuvėje per naktį“, – kaip jis vienas temoka atsisveikindamas publikai dėkojo Marijonas.

Dainininko dar laukia vienas pasirodymas festivalyje „Untold City“: rugpjūčio 26 d. – Vilniaus universiteto didžiajame kieme.

Naujausi straipsniai