Marijonas Mikutavičius taps tėvu – mylimoji Ieva Daugirdaitė laukiasi atžalos

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-19 20:46
Dainininkas Marijonas Mikutavičius (44) ir jo išrinktoji dizainerė Ieva Daugirdaitė (29) taps tėvais – pora laukiasi pirmagimio, praneša Žmonės.lt.

Poros artimiems bičiuliams ši puiki naujiena buvo žinoma jau kurį laiką. O šeštadienio vakarą tai išgirdo ir Marijono gerbėjai jo „3D Show” koncerte „Žalgirio“ arenoje Kaune.

„Reikia pasikalbėti“, – tarė Marijonas ir prisėdo ant scenos.

„Aš esu labai laimingas. Aš negalvojau, kad tai teks daryti taip, bet mes nebenorime meluoti. Nesu labai prietaringas, bet vis tiek bijau tai sakyti garsiai: aš ir moteris Ieva, su kuria esu ir kurią myliu.... mes turėsim sūnų“, – ištarė Marijonas. Po šio jausmingo prisipažinimo suskambo „Dabar geriausi mūsų vakarai“.

Breaking news! MARIJONAS ir draugė LAUKIASI ;). KONCO METU PRISIPAŽINO ;)Galnir susiję su krepšiniu ;))

Posted by KREPŠINIO ŠIRDIS on 2015 m. gruodžio 19 d.

Marijono ir Ievos labai laukiamas kūdikis pasaulį turėtų išvysti vasaros pradžioje. Tai bus pirmasis vaikas tiek M.Mikutavičiui, tiek jo gyvenimo draugei. 

Apie asmeninį gyvenimą neatviraujanti pora nuo platesnių komentarų šia tema susilaiko ir prašo šiuo jiems abiems itin svarbiu gyvenimo periodu gerbti jų privatumą.

Tai, kad M.Mikutavičius ir I.Daugirdaitė  – pora, Žmonės.lt pranešė 2015-ųjų kovą. Tuomet I.Daugirdaitė paatviravo, kad kartu jiedu – jau ne vieną savaitę ir jaučiasi labai laimingi.

„Kaip ir gyvenime, visi santykiai išsirutulioja labai natūraliai. Nėra čia kažkokio konkretaus paspirties taško, nuo ko viskas prasidėjo. Laimingi laiko neskaičiuoja. Bet mes tikrai daugiau nei kelias savaites. Kartais žmonės susitinka ir būna kartu, nes jiems gera. Esame laimingi kartu“, – Žmonės.lt tąsyk sakė Ieva.

Kad tarp Marijaus ir Ievos įsižiebė jausmai, imta kalbėti 2014 metų spalį, kuomet M.Mikutavičius pristatė naują savo dainą „Drąsių nieks nežudo“, jos vaizdo klipe Ieva vaidina pagrindinį vaidmenį.

Jau tuomet Marijonas negailėjo Ievai gražių žodžių ir juokavo, kad ieškodamas tamsiaplaukės merginos Ievą pasirinko neatsitiktinai, esą ji viena gražiausių brunečių Lietuvoje.

„Mes esame kartu dirbę ir seniau, vaizdo klipas nebuvo pirma mūsų pažintis“, – Žmonės.lt yra sakiusi I.Daugirdaitė. 

Nors iš pradžių dėmesio pora nepageidavo, vėliau kartu lankėsi renginiuose, bendrų bičiulių vestuvėse, koncertuose  – nebesislapstė nuo fotografų ir neslėpė romantiškų jausmų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Marijono „3D Show” gniaužė kvapą Kaunui, gerbėjai išgirdo žinią apie sūnų  

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai