Marijonas Mikutavičius tapo tėvu: jo mylimoji Ieva Daugirdaitė pagimdė sūnų

Ieva Daugirdaitė ir Marijus Mikutavičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-10 14:12
Dainininkas Marijonas Mikutavičius (45) ir jo išrinktoji dizainerė Ieva Daugirdaitė (29) birželio 10-ąją tapo tėvais – porai gimė sūnus, praneša Žmonės.lt.

Džiugia žinia apie šeimos pagausėjimą Marijonas pasidalijo su artimais bičiuliais.

Vėliau naujieną pranešė ir savo gerbėjams feisbuke.

„Švietė saulė ir po žolę slankiojo varnėnai. Lenkiškas braškes turguose keitė lietuviškos. Nafta kainavo beveik 50 USD už barelį. Miestelėnai pirko šašlykus ir ruošėsi nešdintis iš miesto. Naktį mirė voras, gyvenęs mūsų vonioje gal savaitę. Dieną, maždaug 12.56, Baltijos Amerikos Klinikoje, pakeliui link Nemenčinės man ir Ievai gimė sūnus. Jei yra laimė, tai laimė rėkia, seilėjasi ir čepsi“, – rašė M.Mikutavičius.

Dieną, maždaug 12.56, Baltijos Amerikos Klinikoje, pakeliui link Nemenčinės man ir Ievai gimė sūnus.

Ir Ievai, ir Marijonui šis vaikas – pirmasis.

Apie tai, kad I.Daugirdaitė laukiasi, M.Mikutavičius gerbėjams pranešė praėjusį gruodį, savo koncerto Kaune metu.

„Reikia pasikalbėti“, – tada tarė Marijonas ir prisėdo ant scenos.

„Aš esu labai laimingas. Aš negalvojau, kad tai teks daryti taip, bet mes nebenorime meluoti. Nesu labai prietaringas, bet vis tiek bijau tai sakyti garsiai: aš ir moteris Ieva, su kuria esu ir kurią myliu.... mes turėsim sūnų“, – atskleidė jis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Drauge ilgiau nei metus

Tai, kad M.Mikutavičius ir I.Daugirdaitė – pora, Žmonės.lt pranešė 2015-ųjų kovą. Tuomet I.Daugirdaitė paatviravo, kad kartu jiedu – jau ne vieną savaitę ir jaučiasi labai laimingi.

„Kaip ir gyvenime, visi santykiai išsirutulioja labai natūraliai. Nėra čia kažkokio konkretaus paspirties taško, nuo ko viskas prasidėjo. Laimingi laiko neskaičiuoja. Bet mes tikrai daugiau nei kelias savaites. Kartais žmonės susitinka ir būna kartu, nes jiems gera. Esame laimingi kartu“, – Žmonės.lt tąsyk sakė Ieva.

Kad tarp Marijaus ir Ievos įsižiebė jausmai, imta kalbėti 2014 metų spalį, kuomet M.Mikutavičius pristatė naują savo dainą „Drąsių nieks nežudo“, jos vaizdo klipe Ieva vaidina pagrindinį vaidmenį.

Jau tuomet Marijonas negailėjo Ievai gražių žodžių ir juokavo, kad ieškodamas tamsiaplaukės merginos Ievą pasirinko neatsitiktinai, esą ji viena gražiausių brunečių Lietuvoje.

„Mes esame kartu dirbę ir seniau, vaizdo klipas nebuvo pirma mūsų pažintis“, – Žmonės.lt yra sakiusi I.Daugirdaitė.

Nors iš pradžių dėmesio pora nepageidavo, vėliau kartu lankėsi renginiuose, bendrų bičiulių vestuvėse, koncertuose – nebesislapstė nuo fotografų ir neslėpė romantiškų jausmų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai