Marijonas Mikutavičius svajoja apie Nacionalinę premiją ir Sidabrinę gervę

Marijonas Mikutavičius / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-04 17:03
Marijonas Mikutavičius dažnai pasvajoja parašyti knygą. Ne bet kokią – tokią, kuri būtų įvertinta Nacionaline premija. Ir sukurti scenarijų filmui, kuris būtų apdovanotas bent jau Sidabrine gerve.

BTV laidoje „Skanus pokalbis” M.Mikutavičius Nomedai atskleids savo slapčia puoselėjamas svajones. „Aš labai pavydžiu žmonėms, kurie visa gyvenimą paskiria vienai idėjai. Aš niekaip nepasirenku krypties”, – prisipažins jis. Tačiau dažniausiai jis svajoja apie tai, kaip parašys knygą ar scenarijų filmui. Tik, atvirai sakys jis, trukdo tinginystė. „Gal ir neblogos ambicijos tokiam nieko neveikiančiam tipui kaip aš”, – juoksis Marijonas.

Į savo gyvenimą jis nevengia pažiūrėti su humoru. „Taip, studijavau žurnalistiką, bet ką tais laikais tai reiškė? Beveik tą patį kaip dirbti cirke ir siekti daktaro laipsnio”, – ironizuos M.Mikutavičius ir pabrėš, kad sėkmingas gyvenimas toli gražu neapsiriboja sėkminga karjera.

„Žinoma, buitis yra labai svarbu. Aš įsivaizduoju, kaip baisu, kai tau nuolat trūksta pinigų. Taip jau yra, kad gyvename tokiame pasaulyje, kuriame turime galvoti, kaip uždirbti pinigus. Bet yra ir daug kitų atspalvių. Sėkmė yra ir turėjimas naujų potyrių, stabilumas, geri ryšiai su žmonėmis, žinojimas, kad jie nelaiko tavęs šunsnukiu ir už nugaros nepalieki daug tavęs nekenčiančių. Žinoma, ir palikuonys yra labai svarbu”, – neslėps jis.

BTV laidoje „Skanus pokalbis” sekmadienį taip pat sužinosite, už ką dažniausiai ant savęs pyksta M.Mikutavičius, kokie žmonės jam labiausiai patinka, kokią jis įsivaizduoja savo senatvę, ką galvoja apie draugus politikus ir daugybę kitų intriguojančių pasvarstymų apie gyvenimą.

Žinoma, „Skanus pokalbis” neapsieis ir be gaminimo. „Net jei pasaulyje liktų paskutinis paršiukas, labai gražus, su karūna ir deimantinėmis kojytėmis, kuris lakstytų po aukso sodus, aš vis tiek jį nušaučiau ir suėsčiau”, – kvatosis Marijonas, ragaudamas laidos kulinaro Reinio gamintą patiekalą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai