Marijonas Mikutavičius perspėja nepasimauti ant sukčių kabliuko: „Noriu atbaidyti visus nuo nesąmonių“

Marijonas Mikutavičius / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-08 18:56
Pastaruoju metu žinomi žmonės dažnai atsiduria internetinių sukčių akiratyje – pasinaudoję jų vardu ir atvaizdu apgavikai iš lengvatikių siekia išvilioti pinigų. Šįkart buvo pasinaudota žinomo atlikėjo Marijono Mikutavičiaus (49) vardu.

Apie tokią situaciją savo gerbėjus socialiniuose tinkluose įspėjo pats M.Mikutavičius. Šiuo įrašu su portalo Žmonės.lt skaitytojais sutikęs pasidalinti atlikėjas pasakojo, kad apie sukčių užmojus jį informavo jo bičiuliai. 

„Man draugai atsiuntė šią nuotrauką ir pasakė, būtų naudinga kartais priminti žmonėms, jog netikėtų šiais dalykais. Aš iki tol naiviai maniau, kad niekas tuo netiki ir nepasikabina ant tokio kabliuko, bet man sakė, kad yra žmonių, kurie patiki. Norėjau užbėgti įvykiams už akių“, – Žmonės.lt  pasakojo M.Mikutavičius. 

Marijonas sakė esąs bejėgis sustabdyti jo vardu besinaudojančių asmenų veiksmus, tad belieka tikėtis žmonių sąmoningumo. „Aš negaliu to sustabdyti, tai tiesiog norisi įspėti žmones, kad nebūtų patiklūs“, – sakė jis.

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Socialiniuose tinkluose atlikėjas pasidalijo siukčių paskelbtu įrašu, kuriame matyti trys nuotraukos. Vienoje jų – M.Mikutavičius užfiksuotas su mylimąja Ieva Daugirdaitė, kitose nuotraukose matoma krūva pinigų ir kalėdinė eglutė. Po šiomis fotografijomis skelbiamas raginimas dalyvauti konkurse ir laimėti didžiulę pinigų sumą.

„Geros naujienos iš manęs jums visiems. Artėja Kalėdos ir aš paruošiau tau dovaną pasisekė feisbuke. Pasirinkite savo gimimo mėnesį ir gaukite pinigines kalėdines dovanas pagal savo gimimo mėnesį. Daryk taip dabar“, – netaisyklinga lietuvių kalba socialiniuose tinkluose rašė sukčiai. 

M.Mikutavičius atkreipė savo sekėjų dėmesį, kad su tokiomis „akcijomis“ jis niekaip nesusijęs.

„Paskatintas rimtesnių bičiulių noriu atbaidyti visus nuo nesąmonių darymo ir dar kartą perspėti, kad niekas nepasimautų ant internetinių sukčių ir smulkių niekšelių.

Devyniasdešimt devyniais atvejais iš šimto esu akivaizdžiai per durnas visoms pelną generuojančioms piniginėms operacijoms, todėl eikit pro šalį pro bet kokį paveiksliuką, kur esu vienam kibire su eurais.

Net jeigu kada ir pasisektų kur nors investuoti, velnią aš ten jums pasakočiau, kaip tai padariau. Būkit atsargūs. P.S. Ir pagaliau, tik per mano lavoną, kad turėtume šitaip nupuoštą eglę“, – į sekėjus kreipėsi dainininkas.

Paskatintas rimtesnių bičiulių noriu atbaidyti visus nuo nesąmonių darymo ir dar kartą perspėti, kad niekas nepasimautų...

Posted by Marijus Mikutavicius on 2020 m. gruodžio 8 d., antradienis

Naujausi straipsniai