Marijonas Mikutavičius pagerbė Vytaro Radzevičiaus ir Martyno Starkaus duetą specialia daina

Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-20 14:46
Internete pasklido naujausias Marijono Mikutavičiaus kūrinys išradingu pavadinimu „Starkus ir Radzevičius“. Juo „Facebook“ tinkle pasidalijo patys keliautojai grupėje „Starkaus & Radzevičiaus kelionės“.

„Anglų pergalės ir gražiausio čempionato žaidėjo Rūnio sugrįžimo į komandą proga pristatome Jums ilgai lauktą KKPA (Kitą kartą Pietų Amerikoje, – aut. past.) garso takelio ištrauką. Marijonas ir jo kūrinys subtiliu pavadinimu – „Starkus ir Radzevičius“, – prie kūrinio paskelbė Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus.

Komentaruose V.Radzevičius juokėsi, kad fotografuojamas ištrauką vaizdu paįvairinančioms nuotraukoms nespėjo įtraukti pilvo, o portalui Žmonės.lt prisipažino, kad M.Mikutavičiaus dovana jį nustebino. „Kiek žinau, tai buvo Marijaus idėja, ji jam gimė ir aš į kūrybinį procesą nesikišau, bet, aišku, maloniai nustebino“, – sakė jis.

Originalus dainos pavadinimas iš dviejų pavardžių sukėlė juoko dainos kaltininkams. Abu jie drauge su M.Mikutavičiumi žaidžia futbolą „Prelegentų“ klube ir yra geri bičiuliai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai