Marijonas Mikutavičius išdavė, kokioje srityje galėtų pasitempti jo mylimoji, dizainerė Ieva Daugirdaitė

Inga Valinskienė ir Marijonas Mikutavičius / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-04 14:47
Po beveik 20-ies metų į televizijos ekranus grįžta intriguojanti pokalbių laida „Adomo obuolys“, kurioje dainininkė, TV laidų vedėja Inga Valinskienė kalbina garsius Lietuvos vyrus. Pirmojoje laidoje, kurią „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai išvys jau šį penktadienį, 21.00 val., kaip ir prieš daugelį metų, Inga kalbins charizmatiškąjį dainininką Marijoną Mikutavičių.

„Inga, pasakiau tau daugiau, nei būčiau papasakojęs bet kam kitam prieš kameras“, – užgesus studijos šviesoms, po laidos filmavimo ištarė Marijonas.

Ar galėtų būti svaresnė priežastis paklausyti atviro dviejų, puikiai vienas kitą pažįstančių žinomų žmonių pokalbio?

„Kai pirmą kartą tave pamačiau, tu buvai su D‘artanjano marškiniais plačiomis rankovėmis. Negalėjau atitraukti nuo tavęs akių, atrodei man labai žavingas. Nors kai kurios mano draugės sako, kad aš visiškai neturiu skonio“, – prisipažins Inga.

„Galiu tai patvirtinti“, – linktelės Marijonas.

M. Mikutavičius papasakos, kokia, jo manymu, turi būti svajonių moteris ir kokioje srityje galėtų pasitempti jo mylimoji, dizainerė Ieva Daugirdaitė.

„Ieva, girdi, namie tau niekad nepasakau, bet čia...“, – šyptels dar visai neseniai svajonių jaunikiu vadintas dainininkas.

Tų svajonių jaunikių sąraše, tiesą pasakius, jis dar galbūt ir yra, nes vestuvių varpai Marijono fronte dar neskambėjo. Ar kada skambės? Kodėl iširo pirmoji jo santuoka?

„Turbūt turi pakankamai ilgai būti vienas, kad suprastum ir įvertintum buvimą šeimoje. Po visų klaidų, nusivylimų ir neurozių. Kiekvienas turime skirtingai pereiti tuos tiltus“, – apie dabartinį savo gyvenimą kalba Marijonas.

Nemažai permainų į jo širdį atnešė vėlyva tėvystė – dabar jau dvejų metų sūnus Majus.

„Nežinau, ką reiškia susilaukti vaikų, kai tau 20-imt ir esi jaunas eržilas, kuris bėga šuoliais paknopstomis. Galiu kalbėti apie dabar – turiu pagrindą po kojomis, užnugarį ir ramybę. Todėl galiu eiti tuo žingsniu, kuriuo eina mano vaikas, prisitaikyti. Aišku, kai pakankamai ilgai puoselėjai laisvę ir tau ant galvos ateina mažas „diktatorius“, kuris dar yra ir tironas, tu vis tiek jam leidi daryti tai, ko jokiam kitam žmogui neleistum. Tai kaip gauti iki tol nepatirtą darbą – iš pradžių sunku, paskui susitaikai“, – sako dainininkas.

Neapsieis laida ir be provokacijų – Inga užduos Marijonui keletą tų pačių klausimų, kurie „Adomo obuolio“ studijoje skambėjo prieš dvidešimtmetį. Ar dabartiniai jo atsakymai skiriasi? Už kokią frazę jis sau – tuomet jaunam ir beprotiškai populiariam tarp merginų – jis dabar parašytų dvejetą?

„Adomo obuolys“ su Inga Valinskiene ir Marijonu Mikutavičiumi – jau šį penktadienį 21.00 per „Lietuvos ryto“ televiziją. 

Naujausi straipsniai