Marijampolėje santuoką įteisino Tailande žiedus jau sumainę Gerda ir Andrius Žemaičiai

Gerda ir Andrius Žemaičiai
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Manęs Andrius jau klausė, kada gi baigsis mūsų vestuvių maratonas“, – prieš santuokos ceremoniją šeštadienį juokdamasi sakė „gelbėtoja“ Gerda Žemaitė. Dėmesio ir iškilmingų apeigų vengiančiam televizijos prodiuseriui ir savos vestuvės kelia įtampą.

Marijampolėje jiedu oficialiai įteisino savo santykius ir surengė šventę juos norintiems pasveikinti artimiausiems žmonėms.

Prieš geras dvi savaites Gera ir Andrius vienas kitam amžiną meilę prisiekė dviese ir toli nuo namų – egzotiškajame Tailande. Artimieji dėl to nepyko, nes žinojo: pasveikinti laimingą porą turės galimybę Lietuvoje. Ilgai vestuvėms rinkęsi užsienio šalį, jiedu neturėjo dvejonių, kur tuoksis grįžę: žinoma, gimtojoje Gerdos Marijampolėje! Ten dvejus metus su mylima moterimi gyvena ir Andrius.

Gerda ir Andrius Žemaičiai / Elijaus Kniežausko nuotr.

Į Marijampolės kultūros centre esantį civilinės metrikacijos skyrių šeštadienio popietę susirinko gausus būrys svečių. Tarp jų buvo ir keturi Andriaus vaikai iš pirmosios santuokos bei Gerdos sūnus, jaunavedžių mamos. Šventės nepraleido artima nuotakos draugė ir kolegė „gelbėtoja“ Sandra Žutautienė ir jos sutuoktinis.

Santuokos liudininkais tapo nuotakos sesuo su vyru – Kristina ir Aurimas Bielskai.

Gerda ir Andrius į ceremoniją atvyko pasipuošę specialiai jiems kurtais drabužiais. Elegantišką kreminio atspalvio prancūziško šilko suknią nuotakai ir tamsų šokolado spalvos kostiumą jaunikiui modeliavo poros bičiulė dizainerė Aurelija Jurkšaitytė. Šis įvaizdis – visai kitoks, nei per jų šventę Tailande.

„Taip, ten norėjome būti romantiški, čia – labiau elegantiški, solidesni“, – pasakojo nuotaka. Perlais ir krištolu žėrinčius papuošalus jai sukūrė Jūratės Kalvaitienė. Aksesuarai buvo pagaminti būtent Gerdai iš Keshi perlų ir kristalų.

Mėgstamiausių – bijūninių – rožių ir kalijų puokštę sukomponavo dekoratorė Inga Norkeliūnienė.

Nuotakos makiažu rūpinasi jos sesuo.

Apsikeitę baltojo ir geltonojo aukso žiedais Gerda ir Andrius priiminėjo sveikinimus ir pozavo fotografams. Nuotaka prisipažino, kad svečiams jokių užuominų apie dovanas nedavę – tam neteikia reikšmės. Tiesiog norėję visus matyti savo šventėje.

Beveik keturiasdešimt svečių vakare rinksis į Marijampolėje esantį pramogų centrą „Luna“. Viena iš jos detalių – jauniesiems ledo taures, skirtas vidurnakčio ceremonijai, pagamino žinomiausias ledo skulptorius Mindaugas Tendziagolskis.

Gerda išdavė, kad jiems koncertuos grupė „Age“. Ji prasitarė, kad dvi dienas trunkančių linksmybių neplanuoja: sekmadienį švęs Motinos dieną.

Jaunieji pasirūpino vaišėmis, o programa jiems – draugų staigmena. Jie nieko apie ją nežinojo.

Tiek Gerdai, tiek Andriui tai antroji santuoka. Gerda jau turi sūnų, o Andrius – tris sūnus ir dukrą.

Gerdos ir Andriaus Žemaičių vestuvės Marijampolėje (50 nuotr.)
+44

Gerdos ir Andriaus Žemaičių vestuvės Tailande (28 nuotr.)
+22

Skaitykite daugiau