Marija Silickaja-Šmatavičienė tapo mama: pirmagimiui išrinko hebrajišką vardą

Marija Silickaja Šmatavičienė su vyru Liudu / Agnės Butvytytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-19 01:09
Televizijos 2TV laidų vedėja, prodiuserė ir popierinių rankinių „Tata Paper“ kūrėja Marija Silickaja-Šmatavičienė kartu su vyru Liudu Šmatavičiumi susilaukė pirmagimio.

Džiugia žinia televizijos laidų vedėja Marija Silickaja-Šmatavičienė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Nuo šiol viena svarbiausių datų mūsų gyvenime yra 2021 m. spalio 18 d. Laaabai greitai (kaip ir aš pati) gimė mūsų Jokūbas. Kelionė prasideda!“ – rašė Marija.

Nuo šiol viena svarbiausių datų mūsų gyvenime yra 2021-10-18 ❤️ Laaabai greitai (kaip ir aš pati) gimė mūsų Jokūbas 🐣 kelionė prasideda! #newbaby #newborn #happy #mommy

Posted by Marija Silickaja-Šmatavičienė on 2021 m. spalio 18 d., pirmadienis

Kiek anksčiau portalui Žmonės.lt Marija pasakojo, kad nėštumo metu ji jautėsi gerai, tačiau teko susidurti ir su įprastais nėščiųjų sunkumais.

„Esame jau pusiaukelėje – prasidėjo šeštasis mėnuo. Jaučiuosi puikiai, tačiau per tokius karščius jau spėjau suprasti, kodėl nėščiosioms būna sunku“, – tuo metu portalui Žmonės.lt komentavo laidų vedėja.

Neseniai su bičiulėmis ji atšventė kūdikio sutiktuvių šventę.

Marijos Silickajos-Šmatavičienės kūdikio sutiktuvių šventė / Viktorijos Kuhlins nuotr.
Marijos Silickajos-Šmatavičienės kūdikio sutiktuvių šventė / Viktorijos Kuhlins nuotr.

Pirmagimio Jokūbo laukimo akimirkas M.Silickaja-Šmatavičienė su vyru Liudu šios vasaros pradžioje įamžino fotografijose.

„Aš dievinu keliones! Kelionėmis užkrėčiau ir savo vyrą Liudą. Visada sakiau, kad geriau atsisakysiu ko nors kito, bet tik ne kelionių. Tai panašu, kad dabar jau nersime į vieną svarbiausių, ilgalaikę pirmų kartų kelionę. Tikiuosi ji bus pilna šypsenų ir gerų emocijų. Kaip priklauso, neišvengsime bemiegių naktų, ašarų ir kitų į šią kelionę įskaičiuotų malonumų. Prireiks ir sekmės, tad jos mums ir linkiu“, – tuomet sakė Marija.

Naujausi straipsniai