Marija Grabštaitė mėnesį praleido Amerikoje: „Tai – viena didžiausių mano gyvenimo svajonių“

Marijos Grabštaitės atostogos Amerikoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-21 18:53
Dainininkė Marija Grabštaitė 25-ojo jubiliejaus proga išpildė seną savo svajonę – nuvyko į Ameriką. Tiesa, kelionės Marija neplanavo, mat ši išvyko – šeimos ir draugės Gretos staigmena. „Tai buvo didžiausias siurprizas mano gyvenime“, – pasakodama kelionės įspūdžius prisipažino garsi mergina.
„Nuvykti ir pakeliauti po Ameriką, buvo viena iš mano didžiausių svajonių. Dviejų kelionės lokacijų rinktis negalėjau, nes gavau dovanų iš šeimos. Tai buvo „South padre island Spring break„ Cardi B koncerto bilietai, o draugė Greta padovanojo bilietus į Niujorką“, – pasakojo Marija.

Marija Grabštaitė gimtadienį švenčia Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Marija Grabštaitė gimtadienį švenčia Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Amerikoje Marija praleido beveik mėnesį. Anot jos, tiek laiko pakako pirmai pažinčiai su šia šalimi.

„Spėjau pajausti tą energiją, plotį, laisvę ir dydį. Per mėnesį aplankėme keturias lokacijas – Niujorką, Majami, Naująjį Orleaną. Pastarąjį aplankyti man buvo labai svarbu, nes esu džiazo dainininkė, ir bet kuriam atlikėjui dainuojančiam džiazą, tai yra svajonė, šis miestas – džiazo meka“, – sakė M. Grabštaitė.
Marijos Grabštaitės atostogos Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Marijos Grabštaitės atostogos Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Kelionė buvo planuojama apie keturis mėnesius. Tiesa, Marija prisipažino, kad visi pasiruošimo ir planavimo darbai vyko jai „už nugaros“. Tačiau dainininkė tvirtina, kad išvyka įsimins visam gyvenimui. 

Marijos Grabštaitės atostogos Amerikoje
Marijos Grabštaitės atostogos Amerikoje
„Amerikoje turbūt labiausiai įsiminė laisvės pojūtis ir plotis visomis prasmėmis.. Tai, ką patyrėme festivalyje „South padre island Spring break„ yra neišdildomi ir neapsakomi įspūdžiai visam gyvenimui. Galvojome, kad taip būna tik filmuose. Tai vieta, kur tu esi laisvas, kur nėra ribų, kur atrodo, kad laikas sustoja ir viskas vyksta čia ir dabar... tai neapsakomas jausmas... visiem linkėčiau tai pajausti.. O next stop svajonėse yra Los Andželas. Ką gali žinoti, gal ir tai išsipildys“, – šypsojosi Marija.

Naujausi straipsniai