Marija Akelan pristatė naują vaizdo klipą ir muzikinį albumą

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-04 18:42
Dainininkė, dainų autorė Marija Akelan, atšventė savo muzikinio albumo „Eternity of Dreams“ pasirodymą.

Vilniaus senamiesčio širdyje, šalia Katedros aikštės įsikūrusiame restorane įvyko akustinis Marijos Akelan koncertas ir naujojo vaizdo klipo tituliniai albumo dainai „Eternity of Dreams“ premjera.

Moderni, netradiciška ir išskirtinė restorano aplinka puikiai derėjo su elegantišku dainininkės įvaizdžių bei jos kūriama muzika. Kviestiniams vakaro svečiams Marija atliko albumo dainas akustiškai, akomponuodama sau gitara. Toks albumo pristatymo būdas, pasak Marijos, pasirinktas neatsitiktinai, norėjosi perteikti savo kūrybos autentiškumą.


Atlikėjos vakaro įvaizdžių rūpinosi stilistė, dizainerė Janina Zibireva. Jos tikslas buvo sukurti estetinį, subtilų ir išlaikytą įvaizdį, todėl buvo pasirinktas sumodernintos klasikos stilius.

Po Marijos pasirodymo vakaro svečiams buvo pristatytas ir naujasis atlikėjos vaizdo klipas titulinei albumo dainai „Eternity of Dreams“. Šis vaizdo klipas nufilmuotas Dubline pagal Ernesto Hemingvėjaus apsakymą „Cat in the Rain“ („Katė lietuje“). Jame pasakojama apie jaunų vyro ir žmonos santykius. Vaizdo klipo scenarijų sukūrė Marija ir režisierius Edward Ryazantsev (Riga, Latvija). Filmavimus įvykdė filmavimo komanda iš Airijos „Fresh Interactive“. Vaizdo klipe užfiksuotos legendinės Dublino senamiesčio vietos: žymus, Grigališkojo stiliaus kokteilių baras „Farrier & Draper“, centrinė Grafton gatvė, spalvingos Dublino namų durys, raudonų plytų fasadai ir keriantys Airijos kalnų ežerų vaizdai.


„Dubline lankausi dažnai. Daugiau nei dešimt metų leidžiu ten vasaros atostogas arba skrendu į Dubliną šventėms, darbo reikalais, kadangi ten gyvena mano sesuo. Puikiai pažįstu šį miestą ir esu įsymylėjusi jo dvasią, todėl norėjau, kad šis vaizdo klipas būtų nufilmuotas būtent čia“, – džiaugiasi Marija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai