Mariaus Jakulio Jason fondui – jau vieneri

Mariaus Jakulio-Jason fondo vienerių metų gimtadienis/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-14 09:23
„Fondą įsteigiau paskatintas žmonos Liisos ir įkvėptas Andy Warhol žodžių – reikia siekti ne gyventi amžinai, o sukurti tai kas amžinai gyvuotų. Po pirmų metų sėkmingos veiklos, tikiu šis fondas toks ir bus“ – šventinių pietų susitikusius svečius, grantus gavusius mokslo ir verslo atstovus, sveikindamas sakė verslininkas ir filantropas Marius Jakulis Jason. Prieš metus savo gimtadienio proga Marius fondui paskyrė 3.5 mln savo šeimos turto.

 Jis tikisi savo pavyzdžiu įkvėpti ir daugiau sėkmingų Lietuvos verslininkų.

Per pirmus metus fondo valdyba jau paskyrė 410 tūks Eur mokslo, žinių ir verslo grantams. Darbus Lietuvos universitetuose jau rugsėjį pradėjo 7 grįžę doktorantūrą užsienyje baigę mokslininkai, į geriausius pasaulio universitetus magistro studijoms išvyko 4 stipendijas gavę studentai, o inovatyvius verslo startuolius sėkmingai vysto dvi fondo investicijas gavusios komandos. Partnerių Orion Securities investuojamas fondo kapitalas auga, tad 2020 metais įkūrėjas planuoja pritraukti dar daugiau Lietuvai vertingų žinių bei projektų.

Mariaus Jakulio-Jason fondo vienerių metų gimtadienis/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Mariaus Jakulio-Jason fondo vienerių metų gimtadienis/ Gretos Skaraitienės nuotr.

Marius Jakulis Jason į Lietuvą gyventi iš JAV atvyko netrukus po Nepriklausomybės atgavimo 1992-aisiais. Per gyvenimo Lietuvoje metus, sėkmingų verslų ir investavimo dėka, M.Jakulis tapo vienu sėkmingiausių privačių investuotojų šalyje, įkūręs advokatų kontorą „AAA Law“, yra kompanijos AAA HOLDINGAS, kuriai priklauso „Radisson Blu Royal Astorija Hotel, Vilnius“ ir „Grand Hotel Kempinski Vilnius“, valdybos pirmininkas. Kartu su partneriais jis įkūrė „Airport Hotels Fund“, skirtą vystyti ar įsigyti viešbučius prie Vilniaus, Krokuvos, Rygos ir kitų Europos oro uostų. Marius taip pat yra prisidėjęs prie „Vilnius tarptautinės mokyklos“ ir „Erudito licėjaus“ steigimo.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai