Mariaus Gelažniko dukra Monika: „Dėmesio nebijau, bet mieliau likčiau už kadro“

Marius Gelažnikas ir Monika Gelažnikaitė / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-05-15 12:28
Vaikų gynimo dienai skirtame koncerte, kurį praėjusią savaitę filmavo LNK televizija, pasirodė verslininko Mariaus Gelažniko ir jo duktės Monikos pora. Jauna, išvaizdi mergina sužavėjo susirinkusius ne tik skoningu pasirodymu, elegantiška suknele, bet ir savo balsu.
Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

Portalui Žmonės.lt Monika prisipažino dainavusi tik vaikystėje, o dabar mieliau besidairanti darbo už kadro. Šiemet mokyklą baigianti 18-metė pasakojo jau paragavusi televizijos užkulisių gyvenimo ir jį pamėgusi.

„Gyvenimą scenoje dar tik pradedu, bet manau, kad šis mano kelias neves labai toli. Viskas prasidėjo nuo to, kad mama, o vėliau ir tėtis uždainavo „Žvaigždžių duetuose“, tad savaime išėjo taip, kad ėjau kartu, palaikiau, stebėjau, mačiau repeticijas, susipažinau su šios aplinkos žmonėmis. Kai man buvo 16-a, pradėjau dirbti prodiuserės Lauros Paukštės komandoje ir kartu dirbome prie kelių projektų, vėliau prisidėjau prie Lauryno Šeškaus kompanijos kuriamos laidos „Mano vyras gali“. Darbas pramogų pasaulyje mane žavi už kadro“, – šypsodamasi dėstė mergina.

Ji teigė, kad abi ekrano pusės ją savotiškai žavi, tačiau būti kadre ne taip malonu. „Jei turėčiau rinktis, verčiau būčiau mergina, lakstanti be šventinio makiažo, su nutrintais džinsais, marškinėliais ir susivėlusiais plaukais“, – kalbėjo Monika, ketinanti studijuoti Vilniaus universitete naują specialybę – kūrybos komunikaciją. „Noriu išmokti darbo už kadro pagrindų, kad galėčiau tai pritaikyti savo gyvenime“, – sakė ji.

M.Gelažnikaitė juokavo, kad vaikystėje norėjo tapti ir šokėja, ir dainininke. „Šiandien kur kas realesnė tikimybė, kad darbuosiuosi už scenos ribų. Dainavimas – didelis mano hobis, draugams skauda galvą nuo mano dainavimo. Jei pakviestų dainuoti į grupę? Kiekvienas pasiūlymas – naujai atverta galimybė“, – tvirtino Monika.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai