Mariah Carey už menką sumą pardavė sužadėtuvių žiedą: iki šiol jį dėvėjo ant vidurinio piršto

Mariah Carey
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Mariah Carey pardavė savo 10 mln. JAV dolerių vertės sužadėtuvių žiedą, kurį iki šiol nešiojo ant viduriniojo piršto. Tiesa, dainininkė pastarąjį pardavė už gerokai mažesnę sumą.

Po skyrybų su Jamesu Packeriu Mariah Carey keikė vyrą įvairiausias žodžiais ir jam pagaliau prakalbus apie tai, kas tarp jų nutiko, daugelis liko nustebinti.

Mariah Carey ir Jamesas Packeris susipažino 2015 metais, Holivude. Santykiai netruko iškilti į viešumą, kaip ir intriguojančios datalės apie vyro dosnumą. Mariah jis negailėjo nieko. Susižadėjus ant moters piršto sužibo beveik 10 milijonų vertės žiedas. Po skyrybų Mariah Carey žiedą pasiliko.

Mariah Carey Taimso aikštėje

Po skyrybų Mariah Carey tvirtino nežinanti, ką jos buvęs šunsnukis veikia ir kas tarp jų nutiko.

Jamesas Packeris kalbėdamas apie moterį išliko taktiškas. Popprincesę jis pavadino puikiu žmogumi ir sakė, kad kartu jiems išties buvo smagu. Tiesa, vyras prisipažino nesuprantantis, iš kur kilo visas šis pyktis, nes su dviem buvusiomis žmonomis jis sutaria puikiai. Anot jo, jų santykiai niekur nevedė.

Teigiama, kad vienas iš Mariah Carey patikimų vadybininkų sužadėtuvių žiedą pardavė už kiek daugiau, nei 2 mln. JAV dolerių. Žiniasklaidai M. Carey atstovas spaudai tvirtino, kad atėjo metas atsisveikinti su praeitimi, todėl moteris žiedelio nebedėvės.

Mariah Carey pasirodymas Niujorko Taimso aikštėje (21 nuotr.)
+15
Mariah Carey - žurnalo "Paper" fotosesijoje (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau