Mariah Carey pradėjo oficialų skyrybų procesą

Mariah Carey ir Nickas Cannonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-04 15:11
Popscenos karalienė Mariah Carey (44 m.) Los Andželo teismui padavė skyrybų prašymą ir pradėjo oficialų skyrybų procesą – televizijos laidų vedėjo Nicko Cannono (33 m.) savo gyvenime ji nebepageidauja.

„Mariah jau pradėjo skyrybų procesą, ji nori viską užbaigti“, – „E!“ sakė dainininkę pažįstantis šaltinis.

Visada būsiu jais skolingas už tai, kad ji padovanojo man mūsų vaikus. Aš myliu Mariah ir tai niekada nepasikeis!

Pranešimas apie oficialiai prasidėjusias skyrybas pasirodė po to, kai Nickas Cannonas savo „Twitter“ paskyroje atvirai pasisakė apie byrančią santuoką.

Prieš porą savaičių Nickas Cannonas kalbėjosi su „The Insider“ žurnalistais, tačiau, kaip dabar pats tvirtina, jo žodžiai tada buvo iškraipyti, nes jis niekada nesakė, kad „rojuje yra bėdų“.

„Bėdos rojuje“ yra pati kvailiausia frazė, kokią esu girdėjęs! Aš niekada nesakyčiau tokio š***! – savo tiradą pradėjo jis „Twitter“ tinkle. – Pats asmeniškai dėl akivaizdžių priežasčių pastaruosius kelis mėnesius buvau dingęs iš socialinės žiniasklaidos, bet jaučiu poreikį pagaliau prabilti. Jeigu ką, iki šiol NIEKADA nekomentavau ir nežadu komentuoti savo santuokos. Kas labiausiai mane siutina, tai girdėti žmones šmeižiant Mariah Carey. Visada būsiu jais skolingas už tai, kad ji padovanojo man mūsų vaikus. Aš visada ją už tai besąlygiškai mylėsiu. Mariah yra nuostabi Motina ir aš ja visiškai pasitikiu. Aš myliu Mariah ir tai niekada nepasikeis!!!“

Mariah Carey ir Nickas Cannonas jos namuose Bahamose susituokė prieš šešerius metus. Pora augina trejų metų dvynukus Moroccaną ir Monroe.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama