Mariah Carey apsigyveno su sužadėtiniu Jamesu Packeriu: vilos nuoma – 250 tūkst. dolerių per mėnesį

Mariah Carey apsigyveno su sužadėtiniu Jamesu Packeriu / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-18 18:14
Dainininkė Mariah Carey (46 m.) su sužadėtiniu Jamesu Packeriu (48 m.) įsikūrė prabangioje viloje Los Andžele, už kurios nuomą kas mėnesį mokės po 250 tūkst. JAV dolerių (222 tūkst. eurų).

Prabangų gyvenimo būdą mėgstanti Mariah Carey išsirinko visus jos poreikius atitikusią vilą garsenybių pamėgtame Kalabaso rajone Los Andžele.

Kol kas šią vilą pora nuomojasi už 250 tūkst. JAV dolerių per mėnesį, tačiau gali būti, kad susituokę jie nusipirks ją arba persikels gyventi kitur – pinigai šiai porai tikrai ne problema (verslininkas Jamesas Packeris – vienas turtingiausių Australijos žmonių).

1 670 kv. m viloje yra aštuoni miegamieji, liftas, privatus kino teatras, vyno rūsys ir jo degustacijos kambarys, sporto salė ir sauna. Vilos kieme yra didžiulis baseinas ir krepšinio aikštelė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šioje viloje Mariah Carey ir Jamesas Packeris apsigyvens su penkiais vaikais – Mariah dvynukais Monroe ir Moroccanu (5 m.), kurių ji susilaukė su buvusiu vyru Nicku Cannonu, ir trimis Jameso atžalomis iš jo santuokos su Erica Packer.

Šiuo metu po pasaulį su koncertiniu turu „The Sweet Sweet Fantasy Tour“ keliaujanti Mariah Carey netrukus baigs gastroles – liko vos keli koncertai Europoje ir Pietų Afrikoje bei vienas, finalinis, šou Jungtinėse Valstijose, o po to atlikėja galės ramiai pailsėti naujuosiuose namuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai