Mariah Carey – apie skaudžią vaikystę: sesuo bandė ją parduoti, patyrė smurtą

Mariah Carey / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-05 10:32
Dainininkė Mariah Carey šiandien gali mėgautis prabangiu gyvenimu, tačiau jos vaikystė buvo sudėtinga. Neseniai išleistoje autobiografinėje knygoje atlikėja išklojo savo išgyvenimus ir netgi apkaltino vyresniąją seserį Allison bandymu ją parduoti suteneriams.

Knygą „The meaning of Mariah Carey“ pristačiusi 50-metė dainininkė tikino, kad prireikė ne vieno dešimtmečio, jog išdrįstų paviešinti savo gyvenimo istoriją.

„Atėjo laikas suteikti tai mažai mergaitei, kuri yra mano viduje, balsą. Leisti jai papasakoti savo istoriją ir tai, ką ji patyrė“, – įsitikinusi M.Carey.

Pasak dainininkės, kai jai buvo 12 metų, vyresnioji sesuo Allison apsvaigino ją raminamaisiais vaistais, smurtavo, siūlė narkotinių medžiagų ir galiausiai bandė parduoti suteneriui.

Atlikėja pasakojo, kad itin žiauriu charakteriu pasižymėjo ne tik jos sesuo, bet ir brolis Morganas. Jie abu pasirinko nusikalstamą kelią.

„Jei atvirai, tai mes nebendraujame, net nelabai pažįstame vienas kitą. Mes gyvenome kartu labai trumpą laiką. Kai aš gimiau, jie jau pradėjo savarankišką gyvenimą. Iš tiesų, aš visą laiką šeimoje jaučiausi kaip pašalinis žmogus“, – tikino ji.

Dabar sėkminga karjera besimėgaujanti garsenybė neslepė apmaudo, kad iš savo šeimos narių iki šiol sulaukė piktų replikų ir viešų įžeidinėjimų. Pasak M.Carey, taip besielgdami jie ieškojo būdų, kaip praturtėti.

„Mano brolis ir sesuo užaugo dar prieš išsiskiriant tėvams. Aš gyvenau tik su mama, todėl jiems atrodo, kad man tiesiog pasisekė ir esu gimusi po laiminga žvaigžde. Taip tikrai nebuvo“, – apie vaikystę atviravo muzikos žvaigždė.

Dviejų atžalų susilaukusi dainininkė pasakojo, kad su savo mama nebendrauja iki šiol. M.Carey tikino jaučianti nuoskaudą, nes vaikystėje kentė nepriteklių ir nepriežiūrą.

„Žinau, kad būti mama yra labai sunkus darbas, todėl savo vaikų gyvenimą stengiuosi padaryti nuostabų. Žinoma, mes visi darome klaidų, tačiau vaikystėje aš nuolat jaučiausi purvina, nesijaučiau saugi. Mane mama palikdavo su žmonėmis, kuriais nebuvo galima pasitikėti“, – prisiminimais dalijosi ji.

Naujausi straipsniai