Margot Robbie „Uber“ vairuotojui paliko neišdildomą įspūdį: pakviesti į namus gali net žvaigždės

Margot Robbie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-07 20:59
Filmo „Savižudžių būrys“ („Suicide Squad“) žvaigždė vieną taksi vairuotoją maloniai nustebino. Australė savo gimtinėje ne tik mielai pasinaudojo išmaniesiems telefonams pritaikyta susisiekimo paslauga „Uber“, bet ir nustebusį vyruką pakvietė pašėlti su ja vakarėlyje.

Kai daugelis Holivudo žvaigždžių tam, jog nuvyktų iš taško A į tašką B naudojasi privačiais lėktuvais ir važinėjasi limuzinais, Margot Robbie su vyru Tomu Ackerley mielai sėda į paprasčiausią taksi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

27 metų aktorė susikūrė paskyrą, kur pasislėpė po Sophios vardu. Išsikvietus „Uber“ automobilį iš savo gimtosios auksinės pakrantės ji vyko į pašėlusį vakarėlį.

Vėliau užsienio žiniasklaidai Margot vežęs vyras pasakojo, kad žvaigždė buvo itin draugiška, mielai kalbėjo apie žemiškus dalykus ir net pakvietė jį kartu išgerti kokteilio.

Dmitrijaus Matvejevo nuotr.
Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

M. Robbie vyras, anot taksi vairuotojo, taip atrodė nepretenzingas ir kuo puikiausiai nusiteikęs.

Šie Holivudo numylėtiniai papildė tokių garsenybių gretas kaip Keanu Reevesas, ir Jake'as Gyllenhaalas. Juos dažnai galima pamatyti naudojantis metro paslaugomis ir neteikiant didelės reikšmės susisiekimui.

Taksistas vos paleidęs M. Robbie viešai pareiškė: „Prisiekiu DIEVU... Tik ką vežiau Margot Robbie. Nebent ji turi seserį dvynę.“

Beje, vairuotojui atsisakius vykti su žvaigždėmis į vakarėlį, šie tik kvatojosi sakydami, kad jis nežinantis, kas jie yra.

Kvietimo vyras atsisakė, nes turėjo savo sūnus vežti į kiną.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai