Margot Robbie „Oskaruose“ puošėsi Vindzoro hercogienės vėriniu už 1,5 mln. dolerių

Margot Robbie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-24 11:21
Elegantiškas ir šmaikštus aferų trileris „Susikaupk“ (angl. „Focus“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Willas Smithas ir filme „Volstrito vilkas“ sužibėjusi Margot Robbie, jau šią savaitę pasieks Lietuvos kino teatrus. Nuo 2007-ųjų profesionaliai vaidinančiai jaunai Australijos aktorei naujoji kišenvagės Džesės rolė – dar vienas laiptelis į geidžiamiausių Holivudo aktorių gretas, mat šioje juostoje ji puikiai atskleidė fatališkos ir pavojingos moters potencialą.

Mačiusiems Margot Robbie sekmadienio vakarą žengiančią raudonuoju „Oskarų“ ceremonijos kilimu, ko gero, sunku patikėti, kad šiai šviesiaplaukei – tik 24-eri. Jauna aktorė, apdovanojimams pasirinkusi juodą „Saint Laurent“ suknelę, tiesiog spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir nevengia mestelėti viliokiškų žvilgsnių.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Per „Oskarus“ ji pademonstravo ne tik naują šukuoseną, bei įspūdingą „Van Cleef & Arpels“ vėrinį, kuris, kaip juokavo pati Margot Robbie, yra brangesnis už jos gyvybę. Šis vėrinys, kurio kaina – 1,5 mln. JAV dolerių, maždaug prieš 80 metų buvo sukurtas specialiai garsiajai Vindzoro hercogienei Wallis Simpson, dėl kurios Jungtinės Karalystės karalius Edvardas VIII atsisakė sosto ir perleido jį savo broliui, dabartinės karalienės Elizabeth II tėvui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaidmuo trileryje „Susikaupk“ brazilui Rodrigo Santoro įžiebė meilę automobilių lenktynėms

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Aktorių atrankai neturėjo nė padorių marškinių

Margot Robbie papasakojo, kad tuo metu, kai sulaukė skambučio iš filmo „Susikaupk“ režisierių Glenno Ficarros ir Johno Requa, ji buvo išvykusi į turistinę-poilsinę kelionę Kroatijos Hvar saloje.

„Situacija buvo gana juokinga. Buvau susitikusi su filmo kūrėjais prieš keletą mėnesių ir po to nieko iš jų negirdėjau. Nemaniau, kad gausiu vaidmenį. Tada, iš niekur nieko, man atostogaujant toli nuo civilizacijos, sulaukiu skambučio: „Kaip greitai gali atsirasti Niujorke?“ Reikėjo mane matyti – buvo šiek tiek panikos – sumečiau drabužius į lagaminą ir išdūmiau Niujorko link: keliavau vandens dviračiu, keltu, tuomet vietiniu autobusu, kad pasiekčiau oro uostą, o iš ten jau lėktuvu į JAV. Man atskridus paaiškėjo, kad mano lagaminas dingo pakeliui. Visai neturėjau laiko, turėjau tik tuos drabužius, kuriuos vilkėjau, buvau miegojusi 6 valandas per pastarasias porą dienų, bet keliavau į atranką dėl Džesės vaidmens”, – pasakojo ji.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Margot Robbie pasakojo „The Independent“ žurnalistams per atranką vilkėjusi paplyšusius šortus ir pižamos marškinėlius.

„Teko bėgti į parduotuvę Manhatane ir griebti pirmus pasitaikius marškinius“, – prisiminė ji.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Ironiška, kad vėliau „Susikaupk“ prodiuserė Denise Di Novi pasakojo, kad Margot Robbie maloniai nustebino kūrėjus pasirinkdama atrankai netradicinį įvaizdį, kurio įsimintiniausia detale tapo būtent šortai. Kitądien po atrankos Margot Robbie sulaukė patvirtinimo, kad yra pasirinkta vaidmeniui.

Aktorės herojė Džesė filmo metu išgyvena nemenką psichologinę transformaciją – „Susikaupk“ pradžioje žiūrovai ją mato kaip kišenvagę-mėgėją. Ji turi savitą požiūrį, tačiau yra naivi. Patyrusio aferisto Nikio globon paimta mergina nuo jo atitolsta, po to, kai įsižiebę jausmai ima kelti grėsmę jų darbeliams. Vėliau filme Džesė pasirodo jau visiškai kitokia – išsigydžiusi sudaužytą širdį, gerokai tvirtesnio būdo, susitelkusi ir sauganti savo jausmus.

Milžiniški pinigai, kunkuliuojančios aistros ir charizmatiškas aktorių duetas filme „Susikaupk“ – jau nuo vasario 27 dienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai