Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas prarado savo santaupas

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-22 15:25
Šią savaitę dviem dienoms į Lietuvą atskridę garsiausi šalies čiuožėjai Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas nuo ryto dalino žurnalistams interviu, tvarkė jau dvyliktą kartą rengiamo ledo šou „Liepsnojantis ledas“ reikalus, atrodė linksmi ir nerūpestingi. Tačiau duodama interviu TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjams garsi pora prisipažino, kad širdyje jiems nėra linksma.

„Vakar prieš pat skrydį į Vilnių sužinojome, kad Maskvoje uždarytas bankas, kuriame laikėme visas savo santaupas“, – atskleidė čiuožėjai.

Pasak „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjų, centrinis Rusijos bankas atšaukė „Master-bank“ licenciją dėl to, kad šis daug kartų pažeidė įstatymą, draudžiantį „plauti“ pinigus ir remti teroristines organizacijas. Kaip tik šiame banke garsiausi Lietuvos čiuožėjai ir laikė savo pinigus. 

„Vakar nuriedėjo kelios ašaros, o šiandien jau nieko – negi liūdėsi visą amžių“, – šyptelėjo M. Drobiazko.

Nors gyvena Maskvoje ir yra labai žinoma bei mylima gerbėjų, Margarita visiškai nepanaši į daugumą Rusijos sostinės žvaigždžių – ji nesilanko pas plastikos chirurgus, neplanuoja nei didintis krūtinės, nei ryžtis kitoms operacijoms. O toks nusistatymas ne tik Rusijoje, bet ir Lietuvoje jau tampa retenybe.

„Jei jausčiausi negraži, negirdėčiau komplimentų, nejausčiau vyrų dėmesio, tuomet gal ir ryžčiausi atsigulti po skalpeliu. Tačiau dabar savo išvaizda esu labai patenkinta ir nemanau, kad man prireiks plastikos chirurgų pagalbos, – įsitikinusi M. Drobiazko. – Be to, pažiūrėkite į grožio konkursus – ten laimi tokios merginos kaip aš, o ne panašios į Rusijos estrados žvaigždę Mašą Rasputiną, patyrusią tikrai ne vieną plastinę operaciją.“

Jau pirmadienį, lapkričio 25-ąją, 20.00 val. TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“ Margarita ir Povilas papasakos apie prarastas santaupas, kalbės apie grožio peilio aukas ir santykius su Povilo mama, garsia trenere Lilija Vanagiene. Ši atskleis, kokios marčios troško savo sūnui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai