Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas Kaune surengė kitokio formato ledo šou

Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago ledo šou „Čempionai“/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-12 21:48
Jau šią savaitę trijuose Lietuvos miestuose Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas pristato naujo formato ledo šou „Čempionai“. Gruodžio 12-ąją savo pasirodymą jiedu dovanojo kauniečiams.

„Šiemet renginys yra ypatingas. Tai – sporto ir įvairių meno šakų sintezė: kartu su dailiojo čiuožimo meistrais vienoje scenoje tuo pačiu metu šoka ir žinomi Lietuvos šokėjai, o ekrane rodomi specialiai šiam šou kurto filmo fragmentai. Skirtingų meno šakų formomis mums pavyko sukurti įkvepiantį pasakojimą apie čempionų kelią, kuriame netrūksta nei sunkaus darbo, nei nusivylimų, tačiau visa tai vainikuoja pergalė ir medaliai. Formų ir priemonių pasitelkta tikrai labai daug, bet rezultatas to vertas. Mums tai visiškai nauja patirtis. Tikimės, naujas formatas ir įdomūs sprendimai patiks ir visiems atėjusiems“, – prieš pasirodymą sakė P. Vanagas ir M. Drobiazko.

Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago ledo šou „Čempionai“/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago ledo šou „Čempionai“/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Be M. Drobiazko ir P. Vanago šou taip pat pasirodo olimpinis, dukart pasaulio ir triskart Europos čempionas R. Kostomarovas ir olimpinių žaidynių bronzos laimėtoja, pasaulio bei Europos čempionė O. Domnina, daugkartinė Serbijos čempionė, Gineso rekordo savininkė J. Jovanovič ir pasaulio jaunių, Universiados nugalėtojas N. Maisuradzė, prestižinių ledo šou solistai F. Zaldua ir D. Suchanovas, dabartiniai pasaulio profesionalų čempionai J. Leonova ir A. Khvalko, septynis kartus Gruzijos čempionu tapęs V. Murvanidzė, unikalus ledo akrobatikos meistras Cl. Pinel, Italijos čempionas I. Righini, daugkartinis Lietuvos čempionas S. Ambrulevičius su savo partnere A. Reed, Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė, ISU „Challenger Series“ varžybų prizininkė ir Europos bei pasaulio čempionatų dalyvė A. Golovkina ir Lietuvos jaunių čempionė J. Aglinskytė. 

„Labai džiaugiuosi, kad prie šou jungiasi ir specialius pasirodymus ruošia charizmatiškoji Lietuvos čempionė Eglė Straleckaitė ir choreografas, pasaulio čempionas Gintaras Svistunavičius, sukūręs ne vieną ryškų M. Drobiazko ir P. Vanago pasirodymą“, – pasakojo renginio režisierė Rasa Micachienė.  

Naujausi straipsniai