Maratonininkė Diana Lobačevskė ir irkluotojas Mindaugas Griškonis tapo tėvais

Diana Lobačevskė / LAF nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-08 09:05
Maratonininkė Diana Lobačevskė (33) ir irkluotojas Mindaugas Griškonis (28) susilaukė dukters.

Portalas Žmonės.lt  vasarį pranešė apie laukiamą šeimos pagausėjimą. Tuomet laiminga sportininkė patvirtino besilaukianti kūdikio, tačiau atskleidė, kad vaiko lyties kol kas nepavyko sužinoti. Sportininkė taip pat atviravo, kad nėštumas jai netrukdo ir toliau bėgioti bei mankštintis.

Pagaliau ta laimingoji dienelė :)!!! Mano begikė gimė ilgakojė 4060 g, 56 cm:) Myliuuuuu ją be galoooo!!!!!!!!“, – socialiniame tinkle šeštadienio vakarą „Facebook“ pranešė vaikelį pagimdžiusi D.Lobačevskė.

Gražus sutapimas – mažylė, kuriai tėvai davė Atėnės vardą, į pasaulį atėjo vakar, kai Vilniuje šurmuliavo Olimpinei dienai skirti renginiai.

„Mano gimtadienis yra rugpjūčio 7 dieną, Mindaugo laimingas skaičius 7. Žodžiu, mūsų šeimoje dabar netrūksta laimės“, – šypsosi laiminga mama.

A.Pliadžio nuotr
A.Pliadžio nuotr

Tiesa, tėtis gimdyme nedalyvavo. Irkluotojas šiuo metu išvykęs į Lenkiją, kur dalyvauja šios šalies čempionate.

„Kai Mindaugas su bronzos medaliu grįžo iš Europos čempionato, juokavome, kad dukrelė laukė tėčio. Bet pasirodo, kad ji niekur nenorėjo skubėti, Mindaugas vėl turėjo išvykti į varžybas. Į gimdymo namus važiavau su seserimi ir mobiliuoju telefonu prie ausies, nuolat su juo kalbėjomės. Tėtis ir išrinko mažylei vardą“, – pasakoja maratonininkė.

Atėnė gimė 4,060 kg svorio ir 56 cm ūgio. D.Lobačevskė juokauja, kad kojos ilgos kaip jos, todėl greičiausiai irgi bus bėgikė. Sportininkė viso nėštumo metu reguliariai sportavo, per dieną nubėgdavo po 10 kilometrų. Tik likus paskutiniajam mėnesiui iki gimdymo bėgimą pakeitė ilgais pasivaikščiojimais.

A.Pliadžio nuotr
A.Pliadžio nuotr

Moteris sako, kad gimdymas buvo lengvas ir sklandus, laiminga mama su mažyle atgauna jėgas Antakalnio ligoninės ginekologijos ir akušerijos skyriuje.

„Noriu labai padėkoti medikams, kurie manimi tikrai nuoširdžiai rūpinosi. Dėl gimdymo su niekuo nesitariau, neturėjau jokių ypatingų pageidavimų ir esu labai viskuo patenkinta. Nuoširdus ačiū visam kolektyvui“, – dėkojo lengvaatletė.

Po trumpų motinystės atostogų sportininkė planuoja grįžti į didįjį sportą. Jos planuose – Pasaulio čempionatas ir Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės. „Danske Bank Vilniaus maratonono“ trasos rekordininkė pasvajoja, kad jeigu sveikata leis, galbūt rudenį galbūt jau bus galima ją pamatyti prie starto linijos.

„Viską parodys laikas. Dabar mano svarbiausias tikslas yra Atėnė. Jeigu abi jausimės gerai, jeigu seksis motinystę derinti su treniruotėmis, kodėl nesportuoti? Aš jau spirgu, kaip pasiilgau bėgimo“, – šypsosi laiminga mama.

Sesute džiaugiasi ir Dianos devynmetė dukrelė Daisy iš pirmosios santuokos, o laimingas tėtis M.Griškonis skuba iš Lenkijos, kad kuo greičiau galėtų paimti ant rankų savo pirmagimę.

Šeštadienis laiminga diena tapo ne tik šiai šeimai: dukros susilaukė ir operos solisto Liudo Mikalausko žmona Sigita.

A.Pliadžio nuotr
A.Pliadžio nuotr
 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai