Maradoną asmeniškai pažinojęs Valdas Ivanauskas: „Tai – viena didžiausių netekčių futbole“

Diego Maradona ir Valdas Ivanauskas / Scanpix ir Šarūno Mažeikos nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-11-25 20:13
Legendinis Lietuvos futbolininkas Vladas Ivanauskas sukrėstas vieno geriausių pasaulio futbolininkų argentiniečio Diego Maradonos (1960–2020) mirties. Jo teigimu, tai – viena didžiausių netekčių futbole.

„Šokas. Labai sukrėtė šita naujiena, nes jis buvo labai šiltas žmogus, futbolo žmogus, futbolo veidas“, – sakė ilgametis Lietuvos futbolininkas ir treneris.

„Teko jį matyti, teko juo žavėtis, tai labai didelis sukrėtimas“, – pridūrė jis.

V.Ivanauskas teigė asmeniškai pažinojęs D.Maradoną, jų keliai buvo susidūrę Baltarusijos Bresto „Dinamo“ komandoje.

„Aš asmeniškai pažinojau D.Maradoną, turbūt girdėjote, kad teko su juo vesti sunkias derybas, bet jis buvo pakviestas į Bresto „Dinamo“, į prezidento pareigas. Teko būti ir jo namuose Dubajuje. Likę geri atsiminimai apie jį“, – teigė V.Ivanauskas.

Pasak jo, tai – viena didžiausių netekčių futbole.

„Aišku, tai yra viena didžiausių netekčių, skaudu, kad tokio amžiaus legendos palieka pasaulį“, – teigė jis.

„Jis buvo sutvertas futbolui“

Vienas geriausių šalies futbolininkų Arminas Narbekovas teigė žavėjęsis D.Maradonos žaidimu, jo teigimu, tai buvo viena didžiausių legendų futbole.

„Jis buvo sutvertas futbolui – čia Dievo dovana. Mirė viena iš didžiausių legendų, kiek teko matyti futbole“, – sakė A.Narbekovas.

„Iš tikrųjų, tai – nelaukta žinia“, – pridūrė jis.

A.Narbekovas teigė asmeniškai nesusidūręs su D.Maradona, tačiau tokių vilčių buvo.

„Galvojom, kad teks susidurti olimpiadoje, kai jis žadėjo dalyvauti su Argentina, nes mes buvome viename pogrupyje, bet galutinis rezultatas buvo neigiamas“, – teigė vienas geriausių Lietuvos futbolininkų.

Arminas Narbekovas / Scanpix nuotr.
Arminas Narbekovas / Scanpix nuotr.

Apie legendinio argentiniečių futbolininko D.Maradonos mirtį pranešta trečiadienį, jam spalio 30-ąją buvo sukakę 60 metų.

Skelbiama, kad futbolo legenda mirė nuo širdies smūgio, praėjus vos dviem savaitėms po išrašymo iš ligoninęs, kur jam buvo atlikta operacija kraujo krešuliui iš galvos smegenų pašalinti.

D.Maradona kartu su Brazilijos futbolo žvaigžde Pele laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininku.

D.Maradona kartu su Brazilijos futbolo žvaigžde Pele laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininku.

Jis buvo Argentinos rinktinės kapitonas per 1986 ir 1990 metų Pasaulio futbolo čempionatus, taip pat žaidė Argentinos klube „Boca Juniors“ ir Barselonos bei Neapolio klubuose.

D.Maradona pasižymėjo garsiuoju „Dievo rankos“ įvarčiu, kurį pelnė 1986-ųjų Pasaulio taurės ketvirtfinalio rungtynėse su Anglija.

Pastaruoju metu D.Maradona buvo Argentinos klubo „Gimnasia y Esgrima“ vyriausiasis treneris.

Argentinos prezidentas Alberto Fernandezas, reaguodamas į D.Maradonos mirtį, nedelsdamas paskelbė trijų dienų nacionalinį gedulą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai