Manto Petruškevičiaus prabangaus salono pristatyme – garsenybių spindesys

Vakaro svečiai / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-23 22:21
Penktadienio vakarą vienas garsiausių šalies floristų Mantas Petruškevičius kartu su verslo partnere Kristina Stroliene kviestinei publikai pristatė savo pirmąjį prabangių dovanų ir gėlių saloną „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“. Nors salonas veikia jau ne vieną mėnesį, oficialiai jis pristatytas tik dabar.

Ištaiginga šventė buvo surengta sostinės prekybos centre „Panorama“. Nors prekybos centrai dažniausiai netviska prabanga, šįsyk viskas buvo kitaip. Gėlių ir dovanų salono atidarymo vakarą dalis prekybos centras transformavosi į visai kitokią erdvę – šventė vyko raudoname kube, kurio gamybai buvo panaudota kilometras audinio.

Vakarėlis subūrė ne tik garsiausius šalies verslo, meno ir pramogų pasaulių atstovus, bet ir svečius iš užsienio. Specialiai iš Paryžiaus į Vilnių pirmą kartą atvyko garsiojo Paryžiaus „Hotel Costes“ vakarėlių šeimininkas, electro, lounge ir house muzikos rinkinių „Hotel Costes“ sudarinėtojas, prodiuseris Stéphane Pompougnac.

„Šis salonas – tai tik įrodymas, kad Lietuvoje gali gimti kokybiškas prekės ženklas. Esu laimingas, kad mano žinomumas – darbas televizijoje ir lankymasis įvairiuose renginiuose, padėjo sukurti „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“. Viską pasiekiau savo darbu, o sumanūs žmonės visada randa būdų, kaip svajones paversti realybe. Vienadiene žvaigžde niekada nesiekiau būti“, – patikina Mantas.

Mantas Petruškevičius – puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Jo talentu dekoruoti erdves, moderniomis ir klasikinėmis puokščių kompozicijomis, nepriekaištingu stiliaus suvokimu ir gebėjimu sukurti grožį iš bet ko, kas papuola į jo rankas, jau seniai žavisi tie, kuriems žodžiai „geras skonis“ ir „kokybė“ yra neatsiejami nuo jų kasdienybės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai