Manto Petruškevičiaus papuošta baltarusė dainininkė Veronika Gordijevskaja džiugino ir Viktoro Uspaskicho akį

Veronikos Gordijevskajos koncertas / zmones24.lt
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį Vilniuje prabangių automobilių netrūko prie Vokiečių gatvėje įsikūrusio klubo „Seacret“ – čia koncertą surengė Rusijos superžvaigždžių drauge tituluojama dainininkė Veronika Gordijevskaja.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad pasirodymui Baltarusijos gražuolę papuoš stilistas Mantas Petruškevičius. Jo pastangas publika įvertino puikiai. Į sceną V.Gordijevskaja pirmąsyk pakilo vilkėdama auksiniu triko, aukso siūlais siuvinėtomis pėdkelnėmis ir švarkeliu, padailintu auksiniais papuošimais. Baltarusė atliko bendrą kūrinį su dainininku Sasha Song, kuris netrukus pasišalino.

Po neilgos pertraukos V.Gordijevskaja scenoje pasirodė pasipuošusi jau kitokiu M.Petruškevičiaus parūpintu kostiumu – klasikinio tipo kelnėmis ir įmantraus siuvimo švarkeliu. Viso koncerto metu publika nešė atlikėjai gėles, plojimais sveikino ne tik dainas iš jos repertuaro, bet ir perdainuotus hitus anglų kalba.

Viktoras Uspaskichas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Norėdama išjudinti VIP zonoje esančius gerbėjus atlikėja net pakilo į antrąjį klubo aukštą, kur nesidrovėdama išlenkė taurelę ir tuoj pat pripažino, kad per koncertą taip elgiasi pirmąsyk.

Ypatingai svarbių svečių gretose buvo ir Europos parlamento narys Viktoras Uspaskichas. Jis koncertu mėgavosi iki pat pabaigos, o po to mėgavosi pokalbiais su V.Gordijevskaja.

Viktoras Uspaskichas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Svečių gretose netrūko ir kitų žinomų veidų – atlikėja pristatė iš Baltarusijos jos palaikyti atvykusią mamą, pagal muzikos ritmus lingavo Marina Bui su mylimuoju Jaroslavu Avgustu, vakarėlyje apsilankė ir Radvilas Bubelis su liekna, aukšta šviesiaplauke, veikiausiai, savo naująja drauge Gintare.

Bendradarbiavimą su M.Petruškevičiumi ketina tęsti

„Aš manau, kad kiekvienas artistas turi turėti savo stilistą. Pats atlikėjas turi tik išeiti į sceną ir parodyti tai, ką geriausiai moka. Kai atvažiavau į Lietuvą, neturėjau į ką kreiptis. Bet Manto vardą žino visa šalis, tad kreipiausi į jį. Žinau, kad savo darbą jis atlieka kokybiškai ir gražiai. Viskas, ką šiandien vilkėjau, – jo nuopelnas, esu jam labai dėkinga. Tikriausiai pati taip nesugebėčiau“, – po koncerto Žmonės.lt sakė V.Gordijevskaja.

Viktoras Uspaskichas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Anot jos, keičiantis stiliui privalo keistis ir atlikėjas, tad M.Petruškevičiaus kūriniai įpūtė jai naujos dvasios. V.Gordijevskaja tikino ketinanti ir ateityje lankytis Lietuvoje. „Žinoma, dar dirbsime su Mantu ir tikiu, kad sukursime naujų dalykėlių ir nustebinsim publiką. Į Baltarusiją jo neišsivešiu. Na, nebent kelioms dienoms“, – juokėsi dainininkė.

„Rinkdamasis klientus visada vadovaujuosi tuo, ar man priimtinas žmogus. Rengti aš turiu ką. Puošdamas Veroniką norėjau paliesti dvi temas – vieną agresyvią, seksualią, o antrame variante stengėmės akcentuoti klasiką ir laisvę. Tai buvo mūsų bendras sumanymas ir, regis, pavyko puikiai“, – Žmonės.lt sakė Mantas.

Viktoras Uspaskichas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Skaitykite daugiau