Manto Katlerio pokštas: „Atlėkiau į Dubajų pamodeliaut“

Mantas Katleris / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-25 13:01
Humoristas Mantas Katleris, išvykęs į prabangą alsuojantį Dubajų, savo gerbėjams siunčia gan „katleriškus“ linkėjimus. Su taure šampano rankoje ir „visiškai nepozuojant“ M. Katleris klausia, ar neatsirastų jam darbo kokioje modelių agentūroje.

TV laidų vedėjas M. Katleris dažnai keliauja. Vyrą pažintys su kitomis kultūromis įkvepia, kartais iš svetimų kraštų jis parsiveža naujų pokštų, o kartais – tiesiog siunčia gerbėjams pačius juokingiausius linkėjimus.

Vasario 25 dienos rytą M. Katleris socialinėje feisbuko paskyroje pasidalijo šmaikščia akimirka. Nors akivaizdu, kad dėl tokios nuotraukos Mantui reikėjo pasistaipyti prieš veidrodį, tačiau jis pats tikino visai nepozavęs.

„Atlėkiau biškį į Dubajų pamodeliaut ir šampės pagert. Girdėjau, kad per savaitgalį galima iki 3 štukių pasikelt. Savaitgalis jau į pabaigą, o aš kažkaip dar niekur nepozavau. Tai jeigu žinot, kokių arabų su modelių agentūrom dvj suveskit. Foto šiaip iš gyvenimo, net nemačiau, kad fotkino.“

Humoristo nuotrauka vos per 10 minučių sulaukė begalės komentarų. Gerbėjai, draugai ir artimieji gyrė Manto kojeles, rankeles ir povyzą. Kiti šmaikščiai vadino fyfa. Buvo ir tokių, kurie lyg ir pastebėjo, kad taurėje visai ne pižonų gėrimas šampanas, o paprasčiausias vanduo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai