Mantas Wizardas Kalėdų eglės įžiebimo ceremonijoje Rygoje sulaukė neeilinio dėmesio

Mantas Wizard Rygoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-02 09:37
Viena diena vėliau nei Vilniuje – sekmadienį – Latvijos sostinėje vyko pagrindinės miesto eglės, stovinčios centrinėje Rygos aikštėje, įžiebimo ceremonija. Paprastai šios šventės, į kurią susirenka daugybė Rygos gyventojų ir miesto svečių, metu vyksta koncertas su įvairiais pasirodymais ir vienu siurprizu. Šiemet šiuo siurprizu tapo lietuvio iliuzionisto Manto Wizardo pasirodymas.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šią šventę organizavusio Rygos Dūmos kultūros skyriaus atstovai nekantriai laukė charizmatiško ir talentingo iliuzionisto iš Lietuvos, apie kurį buvo girdėję daug puikių atsiliepimų. Sekmadienio renginys buvo gausiai nušviestas Latvijos spaudos ir televizijos, reportažuose ypač daug dėmesio buvo skiriama lietuvio pasirodymui.

M.Wizardą su kaimynine šalimi sieja daug malonių atsiminimų: jaunasis artistas daugelį metų mokėsi pas Rygoje gyvenantį, Latvijoje gerai žinomą italų iliuzionistą Enrico Pezzoli.

„Džiaugiuosi, kad buvau pakviestas dalyvauti tokioje gražioje Rygos miesto šventėje. Renginys, nepaisant šalto ir drėgno oro, buvo jaukus ir sutraukė nemažą būrį žmonių“, – pasibaigus šventei įspūdžiais dalijosi M.Wizardas, bene kasdien intensyviai repetuojantis prieš naująjį LNK šokių ant ledo projektą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai