Mantas Wizard tapo tarptautinio iliuzionistų konkurso žiuri nariu

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vienam garsiausių Lietuvos iliuzionistų Mantui Wizard pirmą kartą teko tapti tarptautinio konkurso žiuri nariu ir vertinti kolegų pasirodymus. Žinomas vyras ką tik grįžo iš Rygos (Latvija): didžiojoje „Olympic Voodoo” kazino scenoje vyko tarptautinis iliuzionistų konkursas „OlyBet Magic Mania”. Jame pasirodė šiuo metu geriausi Europoje iliuzijos meno meistrai.

Šis konkursas vyksta jau treti metai ir sulaukia didelio televizijos ir žiniasklaidos dėmesio. Tai lyg mažieji magijos meno Baltijos šalių „Oskarai“. Konkurse pasirodė garsiausi iliuzionistai iš Italijos, Ukrainos, Švedijos, Belgijos, Slovėnijos, Latvijos, Ispanijos ir t.t. Grandiozinį renginį organizavo garsiausi Latvijos iliuzionistai, Manto Wizard bičiuliai ir kolegos Dace ir Enrico Pecolli.

„Žmonės rikiavosi lauke ir ne visi norintys pateko į šį didžiulio susidomėjimo sulaukusį renginį. Tai mane labai džiugina ir rodo, jog iliuzijos menas tik populiarėja pramogų pasaulyje“, – įspūdžiais po kelionės dalijosi Mantas Wizard.

Kartu su lietuviu renginyje dalyvavo ir buvo žiuri nare Latvijos TV žvaigždė Dagmāra Legante. „Šiemet man teko laimė būti ne tik šio renginio garbės svečiu, bet ir žiuri komisijos nariu. Tai pirmas kartas mano karjeroje, kuomet man buvo suteikta garbė ir atsakomybė vertinti kolegų pasirodymus. Renginys savo detalėmis, puikiomis dekoracijomis ir aišku stulbinančiais pasirodymais mane tiesiog sužavėjo“, – neslėpė Mantas Wizard.

Renginio metu Mantui teko pamatyti ir jį pritrenkusių triukų. Vienas iš pasirodžiusių iliuzionistų tiesiog scenoje pametė savo... galvą, priversdamas sušukti ne tik publiką bet ir visko mačiusius komisijos narius. Ukrainiečių iliuzionistas tiesiog iš oro ėmė traukti didžiulius pluoštus pinigų: vaizdas buvo išties įspūdingas. Publika šį triuką pasitiko griausmingomis ovacijomis. Jaunas slovėnų iliuzionistas Niki Kneževič nustebino nepriekaištingu rankų miklumu, sugebėjęs tarp pirštų „išburti” net aštuonis biliardo kamuolius. Būtent N. Kneževič ir laimėjo pagrindinį konkursą prizą – 1500 eurų vertės apdovanojimą jam kaip tik ir įteikė žiuri narys Mantas Wizard.

Kaip pasakojo Mantas Wizard, renginyje jam buvo labai smagu susitikti su savo kolega, garsiausiu belgų iliuzionistu Rafaeliu. Šio iliuzionisto bičiulių sąraše yra tokios garsenybės, kaip Pamela Anderson ir Robbie Williamsas. „Turėjau galimybę ne tik dalintis patirtimi ir neįtikėtinomis pramogų verslo istorijomis, bet ir pasisėmiau naujų idėjų. Visiškai naujo ir itin originalaus triuko idėją parsivežiau ir jau po truputį ėmiausi ją įgyvendinti”, – naujienomis dalijosi Mantas Wizard.

Pasak pašnekovo, būti tarptautinės žiuri komisijos nariu, kita vertus, buvo ne tik garbė, bet ir tam tikras išbandymas. „Esu apkeliavęs daugybę šalių, dalyvavęs dešimtyse konkursų ir gavęs ne vieną apdovanojimą, bet šįkart turėjau galimybę atsidurti kitoje pozicijoje. Prisipažinsiu, vertinti meną yra sunku: tuo labiau kai pasirodo neeiliniai talentai. Labai gerbiu kiekvieną, kuriantį, ieškantį ir savo meną mylintį žmogų”, – nuoširdžiai sakė Mantas Wizard.

Mantas Wizard tapo tarptautinio iliuzionistų konkurso žiuri nariu (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau