Mantas Wizard švenčia 35-ąjį gimtadienį: „Kai gyvenime daug magijos, norisi paprastumo“

Mantas Wizard
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-27 19:28
Garsusis Lietuvos iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard birželio 27 dieną mini savo gimtadienį, o šiemet jis lug jubiliejinis – 35-asis. Ta proga Mantas pasidalijo pastarųjų metų išgyvenimais ir savo norais, kurie šįkart toli gražu ne magiški, o labiau žemiški, paprasti.

Iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard neslepia - švęsti savo gimtadienius jam patinka, ypatingai su pačiais artimiausiais žmonėmis ir bičiuliais. 

„Mano gimtadieniai man yra svarbi šventė. Tai yra puiki proga susitikti su draugais, todėl kiekvienais metais organizuoju susibūrimą ar paprastą vakarienę su savo artimiausiais žmonėmis“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Mantas.

Iliuzionistas atskleidė, kad 35-ąjį gimtadienį švęs pajūryje: „Labai myliu Klaipėdos miestą. Man jis yra vienas magiškiausių ir labiausiai užburiančių viso pasaulio kampelių, todėl šį savaitgalį su būriu draugų planuoju praleisti būtent ten“, – sakė jis.

Mantas Wizard Amerikoje
Mantas Wizard Amerikoje

Mantas Wizard pridūrė, kad švenčiant gimtadienį, jam visai nesinori bereikalingos pompastikos, todėl jokios ypatingos šventinės programos pajūryje sau bei draugams neplanuoja.

„Su metais vis mažiau norisi blizgučių ir perdėtų dalykų, atvirkščiai, norisi viso to, kas yra paprasta ir natūralu. Kai gyvenime daug magijos – norisi paprastumo. Manau, kad reikia mokėti pasidžiaugti paprastais dalykais, kurie yra nemažiau magiški“.

Mantas Wizard/Asmeninio archyvo nuotr.
Mantas Wizard/Asmeninio archyvo nuotr.

Garsus iliuzionistas pasakojo, kad šie metai jam buvo neįprastai ramūs. Pripratęs prie renginių gausos ar kitų įvairių kūrybinių projektų, dėl visuotinės pandemijos turėjo viso to atsisakyti ir susikoncentruoti į kitus dalykus. Mantas atskleidė, kad nors ilgą laiką jam trūko dinamiškumo, savo laisvą laiką jis paskyrė profesinių žinių gilinimui ir naujų programų ruošimui.

Vyras pasidžiaugė, kad šiuo metu, gerėjant situacijai, vis dažniau sulaukia skambučių ir užsakymų naujiems renginiams. Mantas tiki, kad ši vasara bus ne tik karšta, bet ir pilna darbų, kurių jis taip pasiilgo.

Mantas Wizard
Mantas Wizard

„Visada norisi kažkokio naujo daikto ar sėkmės tam tikrose sferose, tačiau per šį gimtadienį supratau, kad tiesiog noriu, jog viskas sugrįžtų į savas vėžes. Myliu savo veiklą ir žmones, todėl labai viso to pasiilgau. Ilgiuosi net ir to malonaus nuovargio po darbų. Taigi, ateinantiems metams palinkėčiau sau ir visiems sugrįžti į įprastą, bet tuo pačiu ir įdomų gyvenimo ritmą. Kaip aš visada sakau – svarbu gyvenimą nugyventi ne turtingai, bet turiningai“, – teigė  Mantas Žmuidinavičius-Wizard.

Naujausi straipsniai